Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az utcán találtam egy vadgalam...

Az utcán találtam egy vadgalambot, eltörött a szárnya, vajon meggyógyulhat-e még?

Figyelt kérdés

Állítólag nem fog majd tudni repülni, mit csináljak vele?

Tudok ellene valamit tenni?



2016. jún. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg meggyógyulhat.Csak ahhoz ápolni kell.
2016. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit adjak neki enni?
2016. jún. 22. 13:23
 3/4 anonim válasza:
100%

Szinte bármit megesznek.Arra ügyelj,hogy kenyeret és ilyesféléket még véletlen sem,mert fulladásig puffadhatnak tőle.Viszont magvakat minden mennyiségben :)


Nagyon szép dolog tőled,hogy ápolgatod! Egy kalappal!

2016. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is pont egy törött szárnyú vadgalambot ápoltam még gyerekként. Állatkereskedésbe az eladók tudnak segíteni, magokkal kell etetni. Az állatorvos nekem azt mondta nem biztos, hogy tud majd repülni ahhoz képest pár hónapra rá elrepült. Kivittem majd mindennap a szabadba először csak csapkodott a szárnyával majd pár métereket felrepült ,egyre többet, aztán pár hónapra rá végérvényesen elrepült. De utána még visszajárt hozzánk enni rá lehetett ismerni,mert a szárnya kicsit csacskán állt szegénykének és párját is magával hozta. Később macskám lett és így sajnos el kellett szoktatni a háztól. A lényeg,hogy szerintem van remény a gyógyulására. :)
2016. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!