Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatot láthattam az...

Milyen állatot láthattam az erdőben? Képpel.

Figyelt kérdés

Mérete alapján egy közepes kutya, mozgása és testfelépítése alapján macska félére hasonlított. Régóta járom az erdőt de nincs ötletem rá. A fejét sajnos nem láttam, mert elsomfordált.

Ezt az egy képet tudtam róla csinálni: [link]



2016. aug. 23. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egy sima jól megtermett házi macska. A vadmacskának dúsabb a farka és az is ugyanakkora mint a rendes macska.
2016. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Győr mellett, a Győrújbaráti erdőben láttam. Érdekes lenne ha ugyanaz, mint amit te láttál. Igen talán olyan 80cm hosszú lehet, a magassága meg úgy térdmagasságig érhetett.
2016. aug. 23. 23:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Main coon keverék macska az simán ekkora ahogy leirtad.
2016. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez egy macska. Nekem is volt egy házimacskam, amit többen kutyának veltek messziről.

Meg a múltkor az allatorvosnal egy akkora macskát láttam gyerekek... Nem hittem a szememnek. Az is sima házi volt, de anyám!! Fel sem tudott állni a ketrecben. Szerintem a térdemig érhetett ülve.

2016. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hidan0769 válasza:
Ez csak egy sima kandúr.
2016. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A képen egy fekete párduc van, erőtelyes a felépítése, a farka, a feje, mind olyan mint egy párducé.
2016. szept. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!