Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet egér? Ma reggel valami...

Fke kérdése:

Lehet egér? Ma reggel valami motoszkált az ágyamban!

Figyelt kérdés

Ma hajnalban felébredtem, ez valamiféle minimális mozdulattal járt, mire a mellettem pihenő karom mellett mozgást érzékeltem, a mozgás egyértelmáen a lábam felé tartott, azonnal felriadtam, jelentős adrenalinnal megtámogatva a takarónát elkaptam a valamit és veszettül ütni kezdtem, majd kikeltem az ágyból. Hogy lenyugodjak elmentem fogat mosni. Mire visszatértem, immár fitt, félelem nélküli, de mindenre elszánt és harcra kész voltam. Kést ragadtam és egyenként lefejtettem az ágyneműm, de semmi.

1. Egy kollégiumi szobáról van szó.

2. A mi szobánkban van a legmelegebb, ezt sok embertől hallottam már.

3. A földön lévő ruhakupac is idális közeget nyújtana az egérnek.

4. Ha egér, akkor friss jövevény, eddig semmi jelét nem láttuk (se egérszar, se semmi, bár még nem néztem az ágyneműtartóm, mert a többiek alszanak és a sötétben nem látnék semmit.

Mi a teendő. Veterán harcosok válaszát várom, akik néztek már szembe az ellenséggel pusztán a testükkel, vagy hétköznapi közelharci fegyverekkel.

Előre is köszönöm.


2010. máj. 10. 05:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez bizony egér. Legszerencsésebb lenne, ha a ruhakupacot felszámolnátok - én beszélek, aki szintén melegágyat ad az egereknek. Illetve ágy mögé, vagy polc, hűtő, nem tudom, mi van nálatok, alá, mögé egérfogó. De ha egérbarát módszert akartok, akkor konzervdoboz és fél dió, úgy, hogy a dió bele befelé van fordítva.
2010. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ja, kihagytam, hogy, ha rádobod a lepedőd, akkor is meg tudod fogni.
2010. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
idáig kösz, elkezdtem felforgatni a szobát, hátha rátalálok, de túl sok helyen lehet :S
2010. máj. 10. 07:41
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Vagy csak képzelődtél ébredés után, nem gondolod? Meg amúgy is hisztis vagy.
2010. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam. de nem vagyok hisztis. egyáltalán nem.
2010. máj. 10. 14:55
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem azért, de amit leírtál, az legjobb esetben is rajzfilmbe való. :D
2010. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
zselés patkány- és egérméreg. Ez a totális háború legtutibb fegyvere. Be az ágy mögé, eszik belőle, aztán 2-3 nap múlva belső vérzésben elpusztul.
2010. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meghal.De hol? Szekrény mögött.ágy alatt,akárhol és ha nem találod meg büdös lesz.
2010. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én a kutyánat javaslom.Ő szereti az egereket.
2010. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyáron egy kiránduláson Szeged aludtam koleszban. (egyedül) Egér futott át a szobában, és elbújt a szekrény mélyén.

Jeleztem a diákportásnak reggel de nem akarta elhinni. 3 éjszakát aludtam, de csak első éjszaka láttam Jerryt.


Humánus egérfogó. Virágcserép. (lehetőleg cserépből, és nem pehelykönnyű műanyagból), azt egy fél dióval fel kell támasztani, és nagy eséllyel csapdába esik a cincogó, de nem pusztul el.

Nekünk egyszer a panellakásban volt (felhoztunk egy cuccot a pincéből, és abban bújt el), és az előbbi módszerrel fogtuk el.

2010. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!