Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha medvével vagy farkasokkal...

Ha medvével vagy farkasokkal találkoznák az erdőben akkor petárdával el lehetne öket űzni?

Figyelt kérdés

Ha medvével vagy farkasokkal találkozna valaki (persze nem egyszerre) akkor petárdával el lehetne űzni őket veszély esetén?

A futásnak nem sok értelme van, fára mászni meg a medve is tud. Azt meg, hogy valaki halottnak tetteti magát egy szaglászó medve mellet elég para.

A petárda elég hangos és hagy is maga után elég jó puskaoor szagot, amitől talán félnek is.



2017. dec. 30. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak idegesebb lesz töle
2017. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
A helyesírásoddal lehetne elűzni. Egyébként igen.
2017. dec. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Farkassal nem fogsz találkozni. Egy, nagyon ritka nálunk, kettő, borzasztóan fél az embertől. Medvével talán esélyesebv, de előbb fogsz vaddisznóval találkozni.
2017. dec. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha rád akarna támadni egy medve, vagy farkas - ami nem valószínű- akkor nem lenne időd petárdával szórakozni, ez biztos. Amúgy meg: az ember veszélyes ezekre az állatokra, nem ők az emberre. Nézd csak meg: hiszen a közeledben sincsenek, de te arról fantáziálsz hogy hogyan árthatnál nekik. Nem ők a veszélyesek, hanem te....
2017. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 aranyos121 ***** válasza:
11%
ne petárdázz..mert ha véletlen ki lövöd a szemüket...-.- kezdjük ott hogy az erdő az ö területük és ha rád támadna az azért van mert be tolakodtál a területükre csak védik a területükre mintha a te házadban lenne egy macika..azt is elűznéd mert ez a te házad....inkább ha látsz macit vagy farkast gyorsan menj onnan el
2017. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 aranyos121 ***** válasza:
0%
szaladni is el lehet előlük akkor fuss ha te észre vetted őket ő meg még nem..ha észre vett akkor is futhatsz mert lehet sikerül elmenekülnöd mert a medve bazi nagy és könnyen lefárad ..egy farkas elöl fölös menekülni..az km-ekre is képes futni és nem fárad el és úgy is gyorsabb..legjobb ha figyelsz és akkor veszed fel a nyúl cipőt ha még nem vett észre
2017. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Csak feldühíti őket.

Ha felőlük fúj a szél, úgy van jó esélyed eltűzni onnan. De csak percekkel több akkor is.

2017. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom szerintem ne próbáld ki! A medve nem játék! a farkasok ösztönösen kerülik az embert, félénkek.. alapon.

De tény hogy a gázspréj pl. van kutya akit feldühít ha támadáskor lefújják valahol olvastam. A maci szerintem nem fostos, lehet simán tényleg feldühödne..szóval ne petárdázz az erdőben mert elragad egy uhu!!!

2017. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Medvevadásztól tudom az alábbiakat:

Az sem érdekli ha rálőttél (feltéve hogy nem találtál el létfontosságú szervet), csak felmérgeled.

Ezáltal a pukkanástól sem ijed meg.

Voltaképpen puska, és jó célzás nélkül nincs esélyed a túlélésre, ha csak nem juttok közös nevezőre. (Okos vagyok, mert nem voltam még ilyen helyzetben. De ha racionálisan belegondolunk, ő nem azért támad mert nagyon finom az emberhús+pulóver, hanem mert védi a területét, vagy mert felkúrtad az agyát)

2017. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!