Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatnak van ilyen hangja?

Milyen állatnak van ilyen hangja?

Figyelt kérdés
1 hete költöztünk be (csak ideiglenesen) egy Bakonyban található faházba. A legközelebbi falu kb. 4 kilométerre van. Tegnap is, meg asszem Csütörtökön is arra ébredtem fel, hogy valamilyen állat "sikító" hangokat ad. Legelőször megijedtem, hogy a barátnőm az (nem röhögni!), annyira emberinek tűnt. De aztán kimentünk és egyértelműen valahonnan az erdőből jött. Minek van ilyesmi hangja? Madarak éjjel tudtommal nem aktívak, farkasnak (már ha van, de úgy tudom hogy nem élnek errefelé) meg jellegzetes hangja van, így biztosan nem az volt. Ami biztos, hogy nagy hangereje volt, messzinek tűnt a hang forrása. Bár mondjuk ez lehet hogy a viszonylag csöndes erdőnek köszönhetően tűnt így.

2018. máj. 22. 22:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valakinek van ötlete ez alapján?
2018. máj. 25. 16:15
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon félelmetes hang..komolyan nem irigyellek benneteket. Semmi általam ismert állatra nem hasonlít a hangja..
2018. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vynlorr válasza:
100%
passz, szerintem az a róka lehet, de én elköltöznék ':D
2018. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a rokak altalanos hivo hangja.

www.rokabaratklub.hu

Itt megtalalod,többfele hang is fent van,a hívó vonyítást hallgasd meg.

2018. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor tényleg a róka lehetett :)

De ami feltűnt azon a hívó hangon, hogy ott egymás után többször is adta a hangot. Nálunk viszont mindig csak egyszer. Van talán kétszer. Ez miért lehet így?

2018. máj. 25. 22:15
 16/16 anonim válasza:
Hú basszus. Most voltam kint az udvaron és ez a hang jött egymás után vagy 3x. Kissé összef0stam magam 😂 Jó tudni hogy róka de még így is olyan mint egy visító nő.
2019. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!