Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Denevér vendégünk érkezett....

Denevér vendégünk érkezett. Mit tehetünk vele?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hozzányúlni nem szabad, lehet veszett. De magától távozni nem akar. Letelepedett az éjjeli szekrényhez. Mi legyen vele? Itt dekkol egy órája.
2018. jún. 9. 01:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jól van, azért ne izguljatok rá.
2018. jún. 9. 05:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Ott van még a vendéged? Vagy sikerült kitessékelni?
2018. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Három órás küzdelem volt, mire kitalált. Kényelmesen elhelyezkedett mellém a sarokban. Mondtam neki, hogy maradhat, ha csendben marad és visszafeküdtem. Aztán elkezdett fészkelődni, végig mászta az összes falat és nagy nehezen kirepült. A párkányomra, ahol elkezdett kaparni. :) Utána kizártam. Ha illik így bánni vendéggel, ha nem. ;)
2018. jún. 9. 10:13
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Megértelek, ha hozzám jönne valaki és végig akarná mászkálni a falat én is távozásra bírnám! Milyen pofátlan már! Azért ennyire ne legyen pofátlan már!
2018. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul kis- és nagyszükségleteit is elvégezte! Remélem nem érezte olyan jól magát, hogy visszatérjen.
2018. jún. 9. 11:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Utóbbinak a helyét jól fertőtlenítsd le.

Jó, h sikerült.

2018. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!