Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az Indiai lúd, hogy tudna...

Az Indiai lúd, hogy tudna könnyedén megölni egy embert?

Figyelt kérdés

nézem az India elveszett világai című NatGeo műsort, és azt mondja a narrátor, hogy annyira edzettek, mert 7 ezer méteren is repkednek, hogy akár az embert is megölné, de mégis, hogy? agyonhápogná, vagy agyontaposná az úszólábaival, nehezen hihető


[link]



2018. dec. 24. 03:19
 1/6 dellfil ***** válasza:

Jó humorod van. Agyonhápogná... :D

Természetesen te is tudod, hogy nem a lúd, hanem abban a magasságban levő körülmények ölhetnék meg az embert. Igaz?

De persze a Spektrum, a NatGeo, meg a többi hallárézó gagyi "ismeretterjesztő" műsort nézel ne csodálkozz, ha gyakran orbitális baromságot hallasz. A gagyiságukat azért a "fordítói munka" simán, könnyedén alulmúlja. Ezért néha szoktam nézni, hogy jókat röhöghessek. :)


dellfil

2018. dec. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy egy embert hanem sokat, viszont nem egy lúd, hanem egy csapat kell.

Repülőgép hajtóművet elég könnyen tönkre tehetik, ha belerepülnek. és 7000 méterről lezuhanva nem sok túlélő marad.

2018. dec. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egyes nem, ezt mondja: annyira megedzőttek a körülmények miatt, hogy képesek lennének megölni egy embert, a repülős hasonlatot hagyjuk egy az egy elleni harcra értették és a kérdés is erre vonatkozik


most vágjam ki az adott részt?

am a natgeo miért gagyi? akk mi a jó?

2018. dec. 24. 20:09
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és én is gondoltam h félrefordítás ezért angolul is meghallgattam és ott is azt mondja
2018. dec. 24. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég ha a csőrével artériát talál...
2018. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak jelzem, a ludak nem hápognak, hanem gágognak.

Amúgy meg a gúnár valóban nekimegy az embernek, ha a fiókáit veszélyeztetve érzi, és általában a fejét támadja. Levakarni képtelenség, a csőre meg baromi erős. Ha olyan helyen talál megcsípni valakit, annak annyi.

2018. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!