Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen vadriasztot tudtok...

Milyen vadriasztot tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
Nekiszaladt egy ot az autonak nemtegiben.Nyilvan ilyenkor semmit nem kapok es zsebbol kell fizetni az egeszet szoval milyen van riasztot tudnatok ajanlani ami autora teheto?Lattam par szaz foritosat gobdolom az nem sokat er

2019. febr. 17. 21:56
 1/4 Legális Technocol válasza:
Ilyen nem létezik, az összes boltban kapható termék humbug. Viszont tudsz vadkárra biztosítást kötni
2019. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér sokat, szóval azt kell tenned, amit sokan mások: ha olyan helyen jársz, akkor betartva a sebességet, a látóviszonyoknak megfelelően vezetni, hogy meg is tudj állni...sajna semmi sem ennyire hatásos.
2019. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző autómon volt vadsíp, sokat jártam ilyen utakon, semmit nem ért. Biztosítást lebet kötni valóban, ha korrekt a biztosító, fizethet (ebben nincs tapasztalatom), de a vadásztársaságok is kibúvót keresnek, ők sem akarják ilyenkor a kárt megtéríteni.
2019. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En betartottam multkor is a sebesseghatart de ugyan ugy nekem rohant oldalrol.Semmit nem tudtam tenni csak fekezni.Nem rantottamel a kormanyt.Ovatosan vezettem es megis megvolt a baj.Ezert gondolkodom valami riaszton mert az ilyet nem lehet elkerulni meg ha egyhelyben all a kocsi akkor is neki tud szaladni ha visza a csorda
2019. febr. 18. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!