Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Találtam egy sünt. Koordinálat...

Találtam egy sünt. Koordinálatlan a mozgása. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találtam egy sünt. Jobban mondva kiszedtem egy kutya szájából. Látszólag nem sérült csak a tüskéjénél fogva húzogatta a kutya a földön. Betettem egy védett helyre egy kosárkába. Vizet, almát és macskakaját tettem ki neki. 2napig csak aludt ma kedzett kicsit mozgolódni látszólag teljesen koordinálatlan a mozgása. Tudja használni minden lábát de mindig feldől. Ameddig láttam se nem evett se nem ivott. Ma reggel üres volt a vizes tálkája de szerintem csak kiborította mert a macskaeledel is szét volt szóródva viszont nem jött ki a kosárkából pedig kb 3-4cm magas az egyik fele szóval simán kijöhetne.

2019. máj. 3. 15:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem bírom elégszer leírni. +100 km es körzetben nincs hasonló szervezet. Ma volt széklete, szedtem neki gilisztát, cserebogarat meg csigát de egyikből sem evett. Ha valaki tud valamit mondani, hogy hogyan etessem vagy mit próbáljak neki adni ne tartsa magában.
2019. máj. 3. 21:45
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és elég kicsi. Kb tenyérnyi méretű
2019. máj. 3. 21:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve sünbabát neveltünk. Aszpikos macskakaja, gyümölcs (szeder, dinnye), bogarak, hús (csirke) és babakaját adtunk neki. Mindent betolt és gyorsan nőtt. Nyár végén már el lehetett engedni. Van süniknek direkt táp is, bár én nem próbáltam.

Tejet ne adj neki!


Mi meg elmondhatjuk ezerszer, hogy a telefon elér 100+ kmig, érdeklődni akkor is tudnál. :)

2019. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Írtam egyik szervezetnek de még nem válaszoltak.
2019. máj. 3. 22:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, márcsak azért is hogy tudjon róla hogy van nálad egy keleti sün, mert védett állat és simán feljelenthet bárki....
2019. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hétfőn tudja megnézni. Addig valahogy életben kellene tartsam.
2019. máj. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!