Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Osszekoltoztunk tavaly majusba...

Osszekoltoztunk tavaly majusban parommal, azota tavaly osszel voltak itt 2x szulei azaz mar lassan 1 eve, ez furcsa?

Figyelt kérdés
Ha hivnak minket 4 bol 1-2x megyunk es bekesseg van. Az en csaladom tobbszor volt itt de nem gyakran. Anyosek probaltak ebba abba beleszolni aztan nem hivtuk oket hozzank, inkabb neha mentunk mi. 24N

2019. júl. 27. 01:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolso! Sajnos az elotted szolokkal erted egyet NEM pedig veled! Az elotted szolok pontosan leirtak,hogy hozzajuk SEM jar parjuk csaladja!! Es hogy mi ennek az elonye! De mindig mondjak paromnak hogy ketten menjunk es az apja is mondta nekem h ha van valami barmi ugy keszulnek ugy varjak a fiukat hogy en is vele megyek. Mivel ez nincs non stop ezert reszemrol az h illedelmesen csinosan atugrok teljesen rebdben van. Nem utaltam ki senkit. :) Az en anyukam se jar ide csak konkret cellal es ritkan, inkabb mi ketten vagy en latogatom anyut es a tobbi rokont akiket szeretek :)

Szoval nincs igazad. Olvastad hogy hanyan irtak le h miota elkoltoztem meg 1x sem volt ott a csaladjuk es nem tobbszaz km-re vannak. ??

2019. júl. 27. 17:49
 12/17 A kérdező kommentje:
* igen van helyesirasi hiba. Nem kell leorditani a fejem! Telefonrol vagyok
2019. júl. 27. 17:52
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Én örülnek ha evente 2 szer jönnenek csak...
2019. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

"Mi egy éve élünk az aktuál lakásban (de előtte volt másfél év másik albiban, szóval nem most kezdtük), anyósék soha nem voltak még nálunk. Mi megyünk 2-3 havonta.


Mostanság kezdte el mondogatni, hogy most màr megnézné, hogy élünk."


Szerintem egyszer illene meghívni őket. Nem kell nagy dolog, egy kávé, süti, megnéznék, hol laktok.

Nekem orbitális bunkóságnak tűnik, ha egy szülővel megteszik, hogy egyszer sem hívják meg. Utána pedig jön a rinya, hogy nem jönnek. Vajon miért? Ahova nem hívnak, oda nem megyek, ennyi.

2019. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
14, egy szóval sem mondtam, hogy nem hívtuk. :) Mindig csak az volt, hogy persze, hogy eljönnek majd valamikor. Náluk ennyi időbe telt a "majd valamikor", most màr jönnének, ahogy írtam. Nyilván fognak is (bár lehet most is csak illendőségből mondogatja anyós), csak mostanában sokat dolgozunk mindketten hétvégén, nem olyan egyszerű összehozni :) csak ez már tartozik az eredeti kérdéshez, azért nem írtam ennyire részletesen. A lényeg az, hogy alapvetően sokkal kényelmesebb nekik, hogy mi megyünk pàr havonta.
2019. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#13 ott a pont! :D 👌👌

Eleg sokan irjak h anyosek nem jarnat at.. Akkor miert en meg a tobbiek vagyunk a "rossz menyek"??? Nem csak en vagyok igy.

2019. júl. 27. 19:25
 17/17 A kérdező kommentje:

* nem jarnak at

Ha hivnak minket x alkalommal x-2 szer megjelenunk. Mert kulonben heti 7x hivnanak ha mindig mennek..

2019. júl. 27. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!