Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem furcsa ez a fotó?

Csak nekem furcsa ez a fotó?

Figyelt kérdés

Múltkor párom anyukája mutogatott képeket. Volt egy a fiáról. Kb 6 éve készült. 33 volt akkor a párom. Volt egy kép amin a párom egy szál alsógatyában feszít a konyhapultnál. Anyukája hosszasan nézegette. Meg mondta milyen jól nézett már ki akkor is a fia.

Milyen anya fotózza a félmeztelen felnőtt fiát?


2017. máj. 2. 23:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

En egész nyáron gatyában vagyok otthon, ha akkor készül fotó akkor azon bizony gatyában leszek rajta... nem 1817-et írunk, hogy az ünneplős ruhaért szaladjunk, ha fényképezőt(mobilt) látunk....

10 év múlva dettó igy lesz, nem fura

25/f

2017. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Talán csak büszke rá, hogy fess, jó vágású fia van. Ez érthető, ha tényleg ilyen a párod. Anyukák naná,hogy büszkélkednek, én nem látok rosszat ebben.
2017. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hasonlít az apjára és hiányzik neki az a fiatalság, nosztalgia
2017. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
59%
Kénköves pokolban fog elégni minden bűnös lélek.
2017. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%

Igen, csak neked furcsa. Attól még, hogy a fia, láthatja, hogy mondjuk jó pasi-e vagy sem. Én a saját húgomon látom, hogy jó nő, a férjem öccsén, hogy jó pasi, sőt, anno a saját apám mesélte, hogy kocsikázott hazafelé, megállapította, hogy milyen csinos nő sétál itt az út szélén, majd mikor mellé ért, kapcsolt, hogy "baaaszki ez a lányom", úgyhogy megállt mellettem, hogy kell-e egy fuvar. :D

Nem kell ezt túlspilázni, és legfőképp rosszat belelátni, mert nincs...

2017. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell ezen kiakadni.

Ma már mindenhol, mindenki, és mindent fotózgat. Már a kisgyerek is amikor a bilin van.

Amikor társkeresőkre félmeztelen klott gatyás képeket tesznek fel magukról, akkor ne csodálkozzunk.


Mivel mindenki és mindent fotóz, még a napi adag kávéját is, ezért ez nem furcsa.


A furcsa inkább az, hogy ilyen hülye világban élünk.

2017. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
igen, csak neked furcsa!!!
2017. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

A fotózás valóban átment ebbe a mindent és mindig dologba, szóval azon nem kell fennakadni.


Az meg hogy elismeri, hogy jó pasi? Én is elismerem, hogy a testvéreim jó pasik, de ez nem jelenti azt, hogy pl.: rájuk másznék. Még a gondolat is undorító. Szóval szerintem semmi furcsa nincs ebbe, egyszerűen csak elismerte, hogy jó adottságai vannak.

2017. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem tudom, de igénytelenség alsogatyaban lenni otthon.
2017. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor én egy pedofil, beteg állat vagyok, mert szoktam nézegetni a gyerekem fürdőgatyás képeit és megjegyeztem, hogy milyen szép formája van. Az anyjára is féltékeny vagy, hogy rögtön ilyen morbid dolog ugrik be?
2017. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!