Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan tesz szemrehányást?

Jogosan tesz szemrehányást?

Figyelt kérdés

A párom anyja folyamatosan reklamál a fiának, hogy én milyen régen kerestem, hívtam őt ami nem igaz mivel mindig én hívom fel , hogy mi újság hogy van. És ilyenkor jön a fiától , hogy hát miért nem hívod fel. Igaz nem minden nap hívom de én úgy gondolom, hogy ő nem az én anyám ott vannak a gyerekei hívogassák ők.

Jogos , hogy reklamál?


2019. aug. 5. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
A párod milyen gyakran hívja?
2019. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy telken élnek tehát napi kapcsolatban vannak. Én csak azt nem értem, hogy ő felém szemrehányást tesz viszont ő egyszer sem keres engem azzal védekezve, hogy nem akar engem zavarni :) Naponta miért kellene őt hivogatnom? Ennyi erővel én sem akarom őt zavarni meg van a saját életem. Hozzá kell tenni , hogy a másik fia és a lánya havi 1,2x látogatja ( ennek oka van biztos ) de az már más téma. Nincs párja és olyan mint egy gyerek , ha nincs vele foglalkozva akkor hisztizik.
2019. aug. 5. 07:58
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
nekem olyan funcsa h vannak még emberek akik elvárnak tőlünk bizonyos dolgokat. ezek után gondolom mennyi kedved van hivni... oda is hánynék neki
2019. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen tehát neki mindenkivel szemben vannak elvárások de ez rá nem vonatkozik. Példa: Múltkor küldtem neki sütit annyit nem reagált rá, hogy köszi. Ha ez fordítva történik kitört volna a háború:)

Ezzel kapcsolatban leülnék a párommal beszélgeti, hogy húzzunk egy határt . Illetve az én anyukámat 1x sem hívta fel még sem reklamál:)

2019. aug. 5. 08:06
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletesen leírtad a helyzetet: "Nincs párja és olyan mint egy gyerek , ha nincs vele foglalkozva akkor hisztizik."

Tehát nyilván nem jogos és nem is normális, amit elvár, de az abnormalitásán aligha tudsz változtatni.

Én megemberelném magam egyszer, odaállnék elé és angyalian elmondanám, nagyon sajnálom, de azt hiszem, hogy beleférne ennél több beszéd, elég sok dolgom van, és van saját családom is, akikkel törődnöm kell. De megállapodhatunk, hogy péntekenként felhívom pl és megbeszéljük a hetet.


Tehát elébe mennék a sok nyavalygásnak és megbeszélnék vele valamit négyszemközt. Lehet, hogy ez se lenne neki elég jó, de legalább nem a páromon keresztül üzengetek neki.

2019. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkább vele üljek le beszélni és tisztázni? Hogy ne üzengessen nekem a fián keresztül. Mert ugye ezzel azt éri el, hogy sajnálva lesz mert őt leszarják.
2019. aug. 5. 08:13
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Miért gyártod a problémát ? Te se vagy különb nála,mert te meg itt hisztizel.Engedd el a füled mellett a dolgokat,és kész.
2019. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem gyártom pusztán a véleményekre vagyok kíváncsi . Ez az oldal azért van.
2019. aug. 5. 08:52
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy el kell engedni a füled mellett.


Nálunk hasonló a helyzet, bár inkább sógornőm van elővéve, mert ők laknak közelebb hozzá. Én is rájuk hagytam, havonta egyszer keresem.


De egy egyszerű kérdés: férjed mennyit keresi édesanyádat?

2019. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!