Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan döntöttünk...

Szerintetek jogosan döntöttünk így a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Szóval nagy vonalakban az anyám tojik a fejünkre, én is belátom, viszont érdekelne hogy nektek is ez lenne a véleményetek?

Ugye tegnap volt anyák napja, felköszöntöttük, (valószínűleg utoljára) már másodszor mióta megvan a kislányunk. De ő tavaly sem viszonozta a gyereknapot, de tovább megyek szülinapra kapott egy kiscsomag pelenkát és egy popsitörlőt, de ezen kívül soha nem kapott a lányunk semmit, sem mikulás, sem karácsony, sem névnap, sem gyereknap sem mint például az én anyósom hogyha elmegy a piacra meglát valamit rögtön megveszi az unokájának.

Szóval nem csak új 2-3 ezer forint értékű ajándéknak tudnánk örülni hanem a pár száz forint értékű tételeknek is. De feleségem azt is mondta hogyha nem vesz, akkor legalább jöhetne hozzánk, elvihetné a játszótérre 1 órára.

Már mindjárt 2 éves de apám 3 szor anyám kB 10 szer ha látta.

Mi már nem is fogjuk vinni, jöjjenek ők ha látni akarják.

Egyébként közös megbeszélés alapján írtam ezt fel, érdekelne a ti véleményetek.

Hozzá teszem fiatalok 50-es években járnak.

Ahogy azt is hozzá teszem hogy a többi testvérem gyerekét szeretik, látogatják, például az is rosszul esett amikor sógornőm mondta nekünk hogy apu vitt a lányuknak mandarint meg mikulás csomagot stb stb


2019. máj. 6. 12:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Veled is kivételeztek mikor gyermek voltál?
2019. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
nem lehet hogy nem te vagy a kedvenc gyerek, és ezért nem foglalkoznak se veled se a gyerekeddel a szüleid?
2019. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Amíg nyomtam a pénzt havonta addig tudtak jönni a pénzért míg nem volt a lányom mióta nem azóta hanyagolnak.
2019. máj. 6. 13:05
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kedvelik a csajodat, ergó a gyereket NEM TEKINTIK unokának. De az igazi választ csak ők tudják.
2019. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
11%
Tehát a valóságba ez úgy néz ki hogy te magaddal megbeszélted hogy nem mentek többet az anyósodhoz és a párod nevében írod ki hogy meg tudd hogy ez mennyire gáz és várhatóan a párod mit fog hozzá szólni. Szerintem ne erőltesd mert válás lesz belőle.
2019. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is ez van.A testvéreim gyerekei szentek,ki van rakva róluk egy csomó fénykép.Mi is adtunk a gyerekeinkről képeket, de azok mind mentek a fiókba.Minden gyerek ki van rakva, minden unoka, csak a miénk nincs.

Ez úgy feldühített, hogy rákérdeztem, ez miért van?Semmi értelmes választ nem kaptam,sőt mikor megint mentem, azt hittem ki lesz rakva legalább 1 kép, de nem.

Ez nekünk nagyon rosszul esik, én már ha megyek, beszélgetni sincs kedvem,de már menni sem lassan.És ráadásul én vagyok az, akit mindenhova rángatnak:orvoshoz ha menni kell, váltsam ki a gyógyszert, vásárolok minden héten,takarítok ha kell, mindent én csinálok, testvéreim semmit szó szerint.Én szívesen segítek, de akkor miért pont velem viselkednek így?És a gyerekeimmel, akik legalább olyan szépek, okosak,kedvesek mint a többi unoka.

Hátha itt valakinek lesz tanácsa, mert engem is rettentően bánt ez.

2019. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
5-ös: Nem érted miről is van szó? Akik felpontozták se értik, mit ír.
2019. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Én azokat köszöntöm fel, vagy veszek nekik ajándékot, akiket fontosnak tartok. Szeretetből, hálából tiszteletből szoktam ajándékozni, nem pedig azért, mert tőle is kaptam
2019. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező akár a férjem is írhatta volna a soraidat. Szinte teljesen egyezik a mi kapcsolatunkkal anyósommal. Két gyermekünk van. A nagy már óvodás, a kicsi fél éves lesz hamarosan. A kicsit élőben egyszer látta, kb. születése után 2 héttel, a nagyot talán ha 5 alkalommal. Ha van valami ünnep, maximum felhív minket. A kicsinek eddig hozott egy együttest, a lánynak mikor néha idetéved, hoz valami apróságot. Minden ajándék után úgy gondolja, ő a szupernagyi, és mindenkinek dicsekedik, hogy azt a kis ruhát ő vette ám. Az én anyukám meg annyi mindent vett már nekik, hogy nem tudnám felsorolni, és havonta látja őket, pedig messzebb lakik. A férjem is pénzelte annó, mielőtt családot alapítottunk. Nehezményezte is, mikor el lett zárva a pénzcsap. De mi nem csinálunk ügyet belőle. Időnként felhívjuk anyósomat, skype-on megmutatjuk az unokákat. Tegnap is skype-oltunk vele anyák napja alkalmából. Ha ő magától nem veszi észre, hogy kicsit jobban odatehetné magát, mi nem fogjuk neki mondani. Pedig nyugdíjas, az én anyukámmal ellentétben, mégsem kérdezi meg soha, ne jöjjön e el "babázni".
2019. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Andizsuzsi ***** válasza:
17%
Nem egészen értem, hogy miért a feleséged dönt abban, hogy te felköszöntöd-e az anyádat anyák napán.
2019. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!