Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma. Hogy álljak...

Anyós probléma. Hogy álljak hozzá ezek után?

Figyelt kérdés
Az anyósómnak sejtésem szerint a pénz a baja. Mióta hozzánk költözött a fia skizofrén a nö. Náluk voltunk egy estét de reggel indultunk volna a tervezett programunkra párommal én ki is mentem a ház elè erre az asszony becsukta az ajtót de hallottam amint azt mondja a pâromnak hogy ö nem mehet sehova ki vagyok èn hogy àllandoan velem kell legyen? Az tette rà az i re a pontot, hogy azt mondta mindjárt ki jön szájba b*sz engem. Ezt vègig halgattam. Ezek után rá nèzni sincs kedvem, de nehèz mert minden hétvégén kötelezö az ottalvos buli.. mitévö legyek? Bocsi ha hosszú lett..
2019. aug. 15. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ott aludni felnőtt külön elő emberek vagytok?
2019. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék ezentúl hozzájuk. Miért lenne kötelező? Ráadásul ott aludni? Kisbabák vagytok, vagy mi?
2019. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy minden héten "kötelező" ottalvós buli van..?! Nem is értem. Semmi sem kötelező, én biztos nem jópofiznék minden héten. Ez az egyik. A masik, hogy a pofán b*aszós esetnél tuti oda álltam volna elé, hogy nosza tessék, itt vagyok, próbáljon csak meg pofánverni, csak ne lepődjön meg ha még azelőtt kicsavarom a kezét, mielőtt felemelhetné. Azért álljon már meg a menet. Párod/Férjed mit reagál erre? Miért nem osztja ki a fenébe az anyját és áll ki melletted?!
2019. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Total értelmetlen a firkalmanyod, csupán annyi érthető belőle, hogy hol a te szuleidnel, hol náluk alszotok. Nincs itt anyós, max a pasid anyja. Kapjátok össze magatokat, költözzetek egy albérletbe és aludjatok ott
2019. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még annyi szerencsém van, hogy a testvéreit imádom, ès velük szivesen vagyok ott csak azt az asszonyt rühellem. A párom valamely szinten kiáll értem, de nem mondja meg a frankót neki.
2019. aug. 15. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Erre már inkább nem mondok semmit. Mi az , hogy kötelező buli? Tudod ki alukálna ott ezek után. A párod meg kösse fel a tökeit mert nem akarlak elkeseríteni de a mamóka nem fogja abbahagyni..
2019. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

"Mióta hozzánk költözött a fia skizofrén a nö."


ILYEN nincs, valaki VAGY skizofrén, VAGY NEM, attól függetlenül, hoyg hol lakik a fia.

Másrészt az irományod ugyan alig értelmezhetö, sem fogalmazni nem tudsz, sem a szöveget tagolni, de annyi egyértelmü, hogy a barátod anyja ugyan féltékeny, téged utál (megértem), de ettöl még nem skizofrén.

2019. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Minden hétvégén kötelező az ottalvós buli."-Hogy mi vaaaan???
2019. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj ezekkel az anyós gondokkal, hogy a másik felet soha nem tudjuk meghallgatni, nehezen tudom elhinni, hogy az "utál az anyósom" dolgoknak soha nincs előzménye. A menyek (akik igazából sokszor még nem is azok) mindíg angyalok csak az anyósban van a hiba.
2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

A kötelező ottalvós buli ugye nem azt takarja,hogy párodnak annyira hiányzik az anyukája,hogy úgy viselkedik,mint egy közép sulis kollégista kamasz,aki minden hétvégén hazamegy? Most komolyan,hány évesek vagytok?

Többet én sem mennék oda,fôleg hogy párod nem is mér fellépni az anyjával szembe.

2019. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!