Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sógornőm egy komplett hisztigé...

Sógornőm egy komplett hisztigép. Gyerekeik teljesen neveletlenek. Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósomék mellett laknak. Szomszédban. 2 gyerek van. Teljesen neveletlenek. Nem foglalkoznak velük. Mindig a szomszédban vannak a mamáéknál. Elmegyünk hozzájuk, gyerekek ordítanak. Csúnyán beszélnek. Szemtelenek. Konyhában burogatnak ki mindent. Edényeket, tányérakat a homokozóba hordják. Játékokat dobálják át a szomszédba. Nagyszülő rászól de leszarják. Sógornőm meg teljesen hisztis. Minden nehéz neki. Beszólogat mindenkinek. Hisztizik mindenért vínnyog. Senki nem szól rá. Elfogadják hogy ilyen. Én nem szeretek ott lenni. Nem szeretem az ilyet. Mi teljesen máshogy élünk. Páromat zavarja, hogy nem szivesen megyek. Dehát ha ilyen idióta? Nekem erre nincs szükségem.
2019. aug. 24. 07:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja. Hozzáteszem, az én gyerekeimmel is vannak problémák, ők sem tökéletesek. De én próbálom kezelni őket.

Azt látom hogy anyuka borzasztó viselkedése van ilyen hatással a gyerekeikre. Átveszik azt a stílust.

2019. aug. 24. 07:27
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mennék oda. Minek? Miért akarsz menni? Ki kötelez rá?

Párod is tud egyedül menni, ügyes ember, sikerülni fog neki 🙂


Ha meg anyós látni akar, akkor ő is át tud menni hozzátok, még ha tolószékes is!


Sógornődék jönnének hozzátok??

-hát nem pont véletlenül akkor van az edzésed! És még nemet is mondhatsz neki, hiszen te házad, te szabályaid...


Szóval nyugodtan elkerülheted a sógornőt és gyerekeit, amikor csak akarod!

Párod sem szólhat bele... vagy elfogad, vagy hazamegy a mamihoz!

2019. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kötelező mennetek egy ilyen családhoz, én nem is mennék. Ez ennyire egyszerű, senkinek nem tartoztok felnőtt emberként elszámolással, főleg nem a sógornőéknek.
2019. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el hozzájuk, nem kötelező. Vagy fekete pontot kapsz anyukától vagy a sógornőtől, ha nem mégy el vizálni hozzájuk?


Az én sógornőim is kopmplett hisztigépek. kb. 15 éve nem láttam őket és ez így van jól. Kapnak képeslapot karácsonyra, névnapra, szüetésnapra és puszi. Béke van.

2019. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a gyerekei?

Sajnálom, hogy ilyen rossz a helyzet. Ha tényleg sérteget, hisztizik akkor nekem se lenne kedvem menni. Megmondanam a páromnak, hogy menjünk kevesebbszer vagy menjen csak ő.

2019. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 és 5 évesek
2019. aug. 24. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha leírom a gondolatom, megint nő gyülölőnek titulálnak.

-Hol a gyerekek apja?

Ilyen az mikor a férfi vagy nincs, vagy nem engedi a nő, hogy nevelje a gyerekeket. Majd ő! Ő NÁLA SENKI NEM TUDJA JOBBAN! AZ NEM NEVELÉS, HOGY MINDENT MEGENGED NEKIK.

Próbálj olyankor átmenni az anyósodélhoz, mikor a sógornőd, s gyerekei nem tartózkodnak ott. Beszéld meg a mamával, hogy te sem s a gyerekek sem mennek addig hozzá, míg az a banda ott van.

Ha az én sógornőm lenne, kerek perec rászólnék, hogy ne hisztizzen. És hidje el másnak is nehéz, sőt...

Mondjuk, itt a hisztiző sógornőd sztár lenne. Ha olvasgatsz itt, láthatod, hogy az ilyenek minimum 99%-ra vannak értékelve. Sajnos azért mert a többség dettó ugyanolyan. Hisztis, elkényeztetett, minden csak nekik nehéz, sértegetők stb...

2019. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én sógornőm is hisztigép. annó terhes lett és nagy felhajtással sóhajtások közepette vette be a gyógyszerét és ezt a csipogó órája is jelezte, én gondoltam oké mégis csak 40 éves biztos fontos gyógyszerek. Mostanában derült ki hogy sima vitamin volt ami nem időponthoz kötöttXD később bőgött hogy nem akar egyedül lenni, ezért anyósomék megengedték, hogy hétvégére átjöjjön, azóta minden pénteken ott van náluk vasárnapig, akkor is ha a nagyszülők vagy az unoka súlyos beteg... Ja és a kedvencem amikor azon hisztizett, hogy ő nem fog arról hazudni a gyerekének a mikulásról és ezt én se tegyem, mert azt akarja,hogy a gyereke tudja, hogy tőle van az ajándék...Nem találkozunk és ez így jó.
2019. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy amíg nem moderálja se magát, se a kölkeit, addig látni se akarod őket, se a házadban, se máshol.
2019. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy félelmetes, hogy szét tud robbantani egy családot egy ilyen idióta liba...
2019. aug. 24. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!