Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sógornőm egy komplett hisztigé...

Sógornőm egy komplett hisztigép. Gyerekeik teljesen neveletlenek. Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósomék mellett laknak. Szomszédban. 2 gyerek van. Teljesen neveletlenek. Nem foglalkoznak velük. Mindig a szomszédban vannak a mamáéknál. Elmegyünk hozzájuk, gyerekek ordítanak. Csúnyán beszélnek. Szemtelenek. Konyhában burogatnak ki mindent. Edényeket, tányérakat a homokozóba hordják. Játékokat dobálják át a szomszédba. Nagyszülő rászól de leszarják. Sógornőm meg teljesen hisztis. Minden nehéz neki. Beszólogat mindenkinek. Hisztizik mindenért vínnyog. Senki nem szól rá. Elfogadják hogy ilyen. Én nem szeretek ott lenni. Nem szeretem az ilyet. Mi teljesen máshogy élünk. Páromat zavarja, hogy nem szivesen megyek. Dehát ha ilyen idióta? Nekem erre nincs szükségem.
2019. aug. 24. 07:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem semmi a nagymama, hogy ezt bírja idegileg és fizikailag. nehéz lehet egy ilyen nőt elviselni. Gyerekeket meg lehet nevelni, ha valaki akarja. Ha másképp nem megy szép szóval, akkor kapna a fenekére és majd átgondolná...
2019. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!