Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelöltetek/anyósotok...

Anyósjelöltetek/anyósotok szokta becézni a fiát a párotokat? És minek?

Figyelt kérdés
Férfiak titeket becéz az anyukátok felnőttként is? 😐

2019. aug. 24. 16:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%
Valamibe mindíg bele kell kötni, ha másba nem abba, hogy meri anyós becézni a fiát. Attól, hogy nem nyalja-falja meg ölelgeti még szeretheti, ha ezt tenné meg azon lennél kiakadva, így meg ridegnek nevezed. Nem vagy semmi. Én sem ölelgetem meg puszilgatom a felnőtt gyerekeimet állandóan, de attól még az életemet is odaadnám értük.
2019. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
87%
Hu nalunk nagyon cifra becezesek vannak, anyos direkt ra is jatszik, szerintem aranyos amugy :D a kisfiam mitol lenne gaz? Ha egyszer az...
2019. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
87%

Na, akkor jövök én!

71 éves vagyok, az anyám 92 és Drágaságomnak, Fiaskámnak, Kicsikémnek, Gyerekecskémnek nevez.:)

A feleségemnek soha nem volt ellen kifogása, szóba sem hozta, észre sem vette. Talán mert rendben volt az önértékelése?

Van 3 gyerekünk és 4 unokánk, de ha a nejem hasonló beállítottságú lett volna mint te Kérdező, akkor félkiló sót nem ettünk volna meg együtt, az biztos!

2019. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
83%
Szűzanyám kérdező, ennyire nem akarhatod kisajátítani szegény csávót, hogy még azt is előírnád, hogy az anyja hogy szólíthatja. Az ilyenek szoktak aztán kegyetlenül pofára esni, amikor a pasi megunja az örökös cseszegetést, hülyeségeken.
2019. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%

53 vagyok (nő), és anyukám (ő 75), kicsimnek szólít. Múltkor volt itt, ebéd után mondta, hogy finom volt az ebéd, kicsim.

Nincs ebben az égvilágon semmi (és mi sem vagyunk egymás seggében, nem vagyok anyu majma, huszonévesen leváltam, 100 kilométerre költöztünk).

2019. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
19%
20cm magasabb a fiam mint en igy kar neki a Kicsim egnevezes 😀
2019. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Azért is írtam ki,hogy lássam más mit gondol/tud erről.
2019. aug. 25. 09:24
 28/45 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy becézgeti, akkor is a gyereke, ha már felnőtt. Ameddig nem szól bele az életünkbe, addig nekem sem gáz hogy becézgeti.
2019. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

És hol van nálad vagy másnál akár a határ,ahol azt mondod "beleszól az életünkbe és zavar"???😟


Nálam ott HA: rendezkedni próbálna,át akarna jönni úgy hogy nem szól (nem csinálja már sehogy mert korábban volt ebből konfliktus nem nagyon akart szólni a fiának ha jönne pedig úgy oké..) aztán ha nálunk a lakás elrendezéséhez nem véleménye lenne hanem kijelentené hogy "ezt ide tegyétek vagy tedd át" ez szerintem minden normális embernél betenné a kaput 😭😭


Illetve ha velünk akarna tartani vásárolni stb stb.. de nem 1x hanem sokszor.


Meg a berendezési tárgyak egyeztetés nélküli megvásárlása. Erre is megkértük,hogy Ne. Pl kinézett egy csomó cuccot (újat) hogy de jó lesz ide oda hozzánk. És megköszöntük hogy nem kell mert olyat szeretnénk amit mi választunk ki. Aztán nálunk maradtak a cuccok ők meg kifizették amit mi választottunk. Óriási volt. De saját édesanyám is csak úgy ad már bármit hogy ha akar megkérdezi hogy veszünk e vmit amit mi választunk és esetlef kifizeti ha van pl ünneep vagy ilyesmi 😀😀

2019. aug. 25. 13:32
 30/45 anonim ***** válasza:
71%

#29

Erről írjál ki újabb kérdést, mert ez nem tartozik ehhez a témához!

2019. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!