Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelöltetek/anyósotok...

Anyósjelöltetek/anyósotok szokta becézni a fiát a párotokat? És minek?

Figyelt kérdés
Férfiak titeket becéz az anyukátok felnőttként is? 😐

2019. aug. 24. 16:07
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
A fenébe! 😭😀😀😀😀
2019. aug. 25. 15:03
 32/45 anonim ***** válasza:
30%

A férjemet kisfiamnak szokta meg a neve plusz a -ke kicsinyítő képző amikor úgy beszél vele mint egy 5 évessel, mert képtelen normális hangnemben közölni vele ha zavarja valami, csak ilyen jaj de vicces vagyok stílusban...


Mindegyiktől rosszul vagyok, mivel szar a viszony velük hála anyósnak, akinek a legnagyobb baja az volt velem, hogy a képbe léptem mint a fia barátnője. S nem feltételezte, hogy feleségül vesz majd. Meg volt győződve, hogy nem én leszek az.... Hát de...


Erőfitogtatás is ment nála! Amikor közölte, hogy a fia nem fogja elhagyni - már hogy miattam! Na ezért kisfiaM...

2019. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
89%
Persze, szokta sokféleképp becézgetni. De felőlem annak hívja aminek szeretné, végülis az ő fia. Örülök, hogy jó a kapcsolata a szüleivel. Mindig hálás leszek nekik, amiért egy ilyen fantasztikus embert neveltek a gyerekükből.
2019. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

#10:20 "nem fogja elhagyni" MI van ???? Ezt mondta anyosod!? Neked !??? Ez nagyon ostoba megkeseredett egy no lehet edes jo istenem..


Az anyja nem a szerelme hogy "elhagyja" egy masik noert. Nagy a baj a fejeben. Durva dolgok vannak.

2019. aug. 26. 13:41
 35/45 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem anyóspajtásomnak Kisfiam, Muncorgóm.
2019. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Doom292R válasza:
10%
tubicámnak hivja a nagyfiát a páromat meg drágám ... szerelmem ... nem beteges azert ez??? 2 gyerekunk is van már...sokszor meg ossze is nezek a paromal mit mond az anyosom neki 😂
2019. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Azért a "szerelmem" az már !! Az már tényleg túlmegy a határon. A "Kicsim" van a határon pont nálam de a "Szerelmem"-nek hívta volna anyós a párom biztos ráborítom az asztalt XD de nem hívja úgy.
2019. aug. 29. 13:17
 38/45 anonim ***** válasza:
57%
nem gáz.
2019. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, 32 és anyukám kicsimnek hív. Nagymamam élete végéig kisfiamnak hívta aput, még 60 felett is. Páromat anyukája öcsinek hívja.
2019. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
81%
Szerintem ha más nem nagyon hallja ,akkor miért ne? Az anyukáknak mindig is a "pici" gyerekük marad ,bármennyi idős legyen is.
2019. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!