Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkinek idióta az anyósa?

Mindenkinek idióta az anyósa?

Figyelt kérdés

Nagyon tele van vele a f..szom.

Legyetek szívesek leírni ti miért nem birjatok az anyosotokat.

Hátha rájövök h nem is olyan szörnyű az enyém.

Aki szereti és jól kijön az anyosaval valószínűleg messze lakik tőle így kérem ezek a “szerencsések” ne írjanak.



2019. aug. 29. 18:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Együtt lakunk 23 éves, és köszi, jól megvagyunk. De szerintem sose az egyik félen múlik a dolog, és intelligencia kérdése, ki hogyan kezeli a családi kapcsolatokat.
2019. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Miért házasodtal meg?
2019. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyan szeretem az anyósomat és jól kijövök vele, de NEM messze élek töle, hanem egy házban - ök az alsó szinten, mi az emeleten, már több mint 10 éve.

Igazán sok vita sem volt eddig, kezdetben egy kevés, de az sem komoly.


De ha valaki úgy áll hozzá, ahogy te, hogy az anyós eleve csak idióta lehet, akkor nem csoda, ha nem jöttök ki egymással.

2019. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem. 1-nek igaza van.

Én 27 éve lakom anyósom közvetlen közelében, ebből 15 éve egy telken. Imádjuk egymást. Akinek idióta az anyósa, az nézzen kicsit magába is. Minden rossz viszonyhoz két ember kell.

2019. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem jöttem ki az anyósommal,pedig próbáltam,hogy jól legyünk,de neki semmi nem tetszett amit csináltam.
2019. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem a párommal van a gond hanem az édesanyjával.:)

Korábban feltettem egy kérdést festéssel kapcsolatban.

A lényeg h en mondtam hogy: le kell verni a falat mert be vizesedett és már a penész is megjelent rajta es az nem jó az egészségnek ( mindenki ismeri a karos hatásait)

Erre ő persze a mai világban mindent kitalálnak és hülyeséget beszélek. Mind1 levertemba falat vissza vakoltam Mondtam a vakolatnak is szaradnia kell, persze a falnak is ki kellet volna szaradnia de csak mondja h mikor lesz már kész miért csak nézegetem a falat miért nem csinálom.... az egésznek 3 nap alatt kellet elkészülnie festéssel együtt. Hiába mondtam neki h idő kell mindenhez utána olvastam az interneten erre ő persze ott csak mindig hülyeséget írnak.

Mindenre csak az a válasz h mi így szoktuk csinálni.


A páromat szeretem és nem mondom neki h milyen sötét az anyja. Látja o is rajtam h nagyokat sohajtozok és h megy fel a pumpa, de a családi békéért lenyelem azt a sok sza...t mert eddig nem sok dolog volt amiben igazat adott volna.

Olyan dolgokba szól bele amihez abszolút semmi köze pl.: a kapcsolatomba a szüleimmel... sorolhatnám meg de nem tudom mennyit enged ide írni és amugy is hosszú 1kommentbe.

Valahol ki kell adnom magamból így itt keresek sorstársakat

2019. aug. 29. 19:07
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Tény, hogy a szülők ritkán gondolják úgy hogy gyermekük aktuális párja megüti a szintet és "elég jó" csemetéjüknek, ez pedig nyilván a vej vagy éppen a meny irányába tanúsított viselkedésükben is megmutatkozik:) Úgyhogy igen, lehet hogy minden anyós idiótán viselkedik gyermeke választottjával, de nem biztos hogy azért, mert ő maga is idióta lenne, lehet hogy csak azért, mert nagyon szereti a saját gyerekét, ami végsősoron valahol akár normális is lehet. Persze biztosan vannak kivételek.
2019. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nem lakom messze az anyósomtól, minimum heti kétszer találkozunk is. És képzeld, jól kijövünk!

Mint minden kapcsolathoz, ehhez is két ember kell, ha nem működik jól, akkor nem csak egy ember a hibás. Ha meg igen, akkor nem kell tartani a kapcsolatot és kész.

2019. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Ha ők úgy csinálják odaadod a kezébe a szerszámokat és kezdheti.


Mi ezzel a gond ? Akarja csinálni ? Csinálja

2019. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Kezdetben jóban voltunk, aztán az esküvőkor megromlott a viszony, mert elveszem a fiát és egyedül marad.

Aztán a gyerekünk születésével végleg mimden megromlott, mert azt mondta ha egy gyereket el tudunk tartani, akkor őt is. Előtte sem sokat, de azóta nem dolgozik, a férjem lakásában lakik, mi fizetjük a rezsit és adunk pénzt kajára, és vesszük meg ha bármi kell. Emellett az unoka csak addig érdekli amíg a kapott képet ki lehet tenni a facebookra.

Én mindezt nem tudom és nem is akarom jópofizva elviselni, így igen, kettőn áll a dolog.

2019. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!