Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkinek idióta az anyósa?

Mindenkinek idióta az anyósa?

Figyelt kérdés

Nagyon tele van vele a f..szom.

Legyetek szívesek leírni ti miért nem birjatok az anyosotokat.

Hátha rájövök h nem is olyan szörnyű az enyém.

Aki szereti és jól kijön az anyosaval valószínűleg messze lakik tőle így kérem ezek a “szerencsések” ne írjanak.



2019. aug. 29. 18:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

Az én párom anyja az elejétōl kezdve azon dolgozott, hogy rábeszélje a páromat, hagyjon el engem mert én ki fogom semmizni, elherdálom a pénzét és lelépek majd a következō "áldozatomra". 1 hónap kollégiumi élet után egyszer arra mentem haza, hogy mindenki arról beszél, hogy én megcsalom a páromat. Olyan gusztustalan dolgokkal tömte a párom fejét, hogy már biztos a fél kollégium végig ment rajtam, hogy én röhögök rajta a háta mögött és hogy mit gondolt, mégis kinek kellene ō, majd én megmaradok mellette?

A te anyósod ehhez képest semmi.

Mi már elköltöztünk és 4 éve nem tartjuk vele a kapcsolatot, azóta is engem ócsárol a városban.

2019. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Örülök h vannak rosszabb anyósok az enyémnél. De közben sajnállak is titeket.

Az en anyósom legalább nem próbálja ellenem hangolni a lányát, szerintem sejti ha megpróbálná akkor a lányát fordítaná maga ellen.

Mondta az anyós ha elkészül a lakás eljön majd egy hétre hozzánk segíteni takarítani en meg megmondtam h ne utazzon annyit egyedül.:) arra számított h majd en furikazom de előre leszögeztem h nincs felesleges 4 órám h elhozzam majd később haza vigyem. Parommal is letisztaztam h nem kell hogy elhozza.

Az a baj szerintem az anyósokkal hogy már nem tudnak mit kezdeni magukkal így más életét b.. nák szét. Amelyik vén asszonynak nincs veje vagy menye az a szomszédait ba..tassa.

2019. aug. 30. 21:06
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszéd városban lakik anyós jelölt.

A kapcsolatom elején óránként hívogatta a párom. (Első randitól kezdve) Este 8-ra haza kellett mennie. Ha sokat találkoztunk akkor hisztizett, hogy vele mikor fog foglalkozni?

Volt hogy alig ért oda hozzám, már hívta hogy menni akar a boltba és vigye el. Ha nemet mondott, hogy majd később, akkor bombázta sms-ekkel, hogy mekkora szemétláda. Ezért nevelte ő fel? Ilyen hálátlan?

Mindig ő akart a középpontban lenni. Volt hogy engem is hívogatott, és sírt, sajnáltatta magát..próbált engem is irányítani.

Náluk amúgy az idősebb fiók az isten, akivel a mai napig nem találkoztam, mert nem volt hajlandó bemutatkozni se. Többször mondta anyós jelölt, hogy menjek hozzájuk füvet nyírni, meg ilyenek..mi a faxért mennék egy vadidegennek csicskázni? Ebből nagy viták voltak, nagy önsajnálatok és hisztik. Én voltam a szemét, hogy nem megyek kiszolgálni az idősebb fiúkat. Az nem számított, hogy ő arra nem volt képes, hogy találkozzon velem és bemutatkozzon (normálisan kértem a dolgot, és nem vendégeskedni akartam, csak simán találkozni, kezet rázni, hogy tudjam ki ő egyáltalán. Kb 15 percnyire lakik tőlem amúgy)


Kb 1 hónapot bírtam. Olyan idegességet okozott hogy hullott a hajam, éjszakás műszakban fájt a szívem, és hánytam sokszor.

(még éjszakásban is hívtak - ő meg a pici fia - a buz1ságaikkal. neki is bebeszélte, hogy nekem kéne megenyhülni). Utána kifakadtam és elküldtem a jó édes.... Megmondtam hogy az életben egyszer lássam mégegyszer, tuti felrugom a tetű életképtelen nagyfiával együtt.


A kisfia észbe kapott és azóta nem igazán hat rá az anyja. Arra is rájött hogy a tesójáék csak kihasználták mindig. Soha még a szülinapjára se köszöntötték fel, csak akkor hívták ha valami ingyen feladatot, munkát akartak rásózni.

2019. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd ha az anyos messze lakik könnyebb...

500km valaszt el tölük.

2-3 havonta idecuccolnak hozzank 1-2 hetre

Nem reg huztak el,10 napig voltak.

Az anyos egesz nap föz a konyhamban,mindent szanaszet pakol.mindenbe beleturkal,mindent tudni akar.

Ha vasarolni akarnak ferjem hurcolja öket

Pedig autoval jönnek,van jogositvanyuk

Aposom egesz nap iszik es döglik a tv elött

Gondolj bele egy 70 negyzetmeteres kis lakasban plussz 2 felnött embert patyolgatni hetekig mennyire egyszerü

Ha egy kis maganyra vagyom be kell zarkozni a haloba.

De ha kimek akkor latom rajtuk h hisztis libanak neznek

meg en biztos utalom öket...

Pedig kedvelem öket rendesek de nagyon elkenyelmesedtek

es nem fogjak fel h hosszu idöre jönnek

Beszeltünk mar velük eleg lenne egy hosszu hetvege is

Az a baj a sogoromek is itt laknak,es van h ö erölteti a 2 hetet

De eltelik 1-2 nap es passzolja ide hozzank öket

Ha az anyjaek elakarnak menni valahova egyböl hivjak a ferjemet.

H oldja meg.Tiszta csicskasag.

Ha valasztanom kellene inkabb 2 hetente 1 vasarnapi ebed mint hogy ideköltözzenek hosszu napokra.

Szoval igy is eleg rossz🤔

2019. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert alattomos, álszent, mártír, köcsög, mert magán kívül mással nem foglalkozik, más baja sosem érdekelte, illetve az enyém az tuti nem, miután én évekig hallgattam a siránkozását. Alapból nem kedvelt ahogy a lábam betettem hozzájuk, velem versengett a fia kegyeiért. Mindent megtett, hogy ne érezzem magam túl soknak hozzá képest! Szemétkedtek velem, beszólogattak. Rám kentek olyan dolgokat amik nem voltak igazak, csak a "kislánya" össze vissza hazudozott és az ő szava szent! Meg amúgy is lenézték az én házimunkámat, azóta viszont a retek eszi meg őket! Pénzügyi segítséget kért tőlem anyósom, én hülye adtam neki... De persze semmi nem számított. Bármit tettem semmi nem volt se jó, se elég! Amikor elegem lett belőlük és már kimondtam amit gondolok a sok sértés után, elzavartak minket az első alkalomnál. Aztán úgy csináltak, mintha semmi sem történt volna. Az esküvőnkön telibe szartak engem. Azóta is csak a szinjáték miatt állnak velem szóba (kivéve a hugi aki évek ota levegőnek néz, mert nem nyaltam ki a sggét neki).

A házba be nem invitálnak, ha a kis gyökér ott van.


Hát tele a f... nekem is. Egyre jobban csak az undort érzem, hogy színészkednek miközben nagyon jól tudom és ők is, hogy ez mind kamu! Meg ami a dühítő az hogy úgy csinálnak mintha semmit nem csináltak volna velem rosszat! Mert ugye az nem rossz amit ők csinálnak, hanem én erre vagyok való szerintük, lábtörlőnek..., hogy jó leszek én hibásnak, majd rám kennek mindent hogy nekik tiszta legyen a lelkiismeret. És ez undorító! S olyan ártatlan fejet tudnak vágni, hogy á ők neeem ök semmit nem csináltak! Minden rosszért ő a felelős!

2019. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó hozzászóló! Mintha én írtam volna, amit írtál. Az én anyósom is ilyen gané, lenéznek engem a kislányával együtt. Amiket tettek velem azt el kell felejteni..
2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

Dehogyis, kedves kérdező, ha tudnád ezen az oldalon mindenki maximálisan kijön az anyósával, tehát a kérdésed eleve merő provokáció. Szerintem keresd a hibát kizárólag magadban.


De félretéve az iróniát: azon kevesek akiknek tényleg jó a viszonyuk anyóspajtással, el nem tudják képzelni, hogy ez nincs mindenhol így?


És az sem igaz, hogy kettőn áll a dolog. Nagyon is lehet egyirányú az unszimpátia.

2019. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is egy fura ember.Van 5 fia, de az én páromat szereti a legkevésbé, elmarta magától már kisgyerek korában.A többinek nyalja a seggét és anyámasszony katonáját nevelt belőlük.Semmirekellő mind, anyósom is.Sosem dolgozott, eltartatta magát.Az államtól várta mindíg a segítséget mert neki sok kölke van.Lusta nagyon és koszos is.Borzalom egy nő.
2019. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Ilyen buta válaszokat!

Örüljetek h ilyen fantasztikus anyós jutott...

Viszont ha valaki emberileg roncs? Pl. Az én anyósom Kicsinálja a saját fiát. Lelki terror. Minden rossz amit csinál. Soha nem hagytak neki semmit, mert ő úgy sem tudja. Ha neki akart állni főzni tanulni gyerekként ordítottak vele,hogy ő ezt úgy sem tudja...

Kb most is mindenbe bele akár szólni... Az én dolgaimba is. Rosszul mosok fel, rosszul takarítok, rosszul kezelem a pénzt, rosszul étkezem, rossz a felmosóm csak az a jó amit ő használ. Lecseszett, hogy minek akarok mosogató gépet ő 40 éve házi asszony neki nem kellett...

Minden minden rossz. Én egy szót sem szóltam eddig... Viszont mikor a pénztárcámban kezdett kotorászni elegem lett. Mennyit keresek, mennyit rakok félre. Hozzá teszem dupla annyit keresek mint párom. A lakásba amiben lakunk én vettem mindent... Amikor bezzeg fizetni kellett a pénztárnál nem virgonkodott, hogy ő fizetni szeretne vagy segíteni a fiának aki konkrétan egy idegroncs.

Egyszer azért cseszte le a fiát,mert nem nézett fel amikor elrohant a házuk előtt hajnali fél 5kor... És csak annyi h nem nézett rá az ablakra, ahol ő épp leskelődött, amit nem tudom párom sötétben hogyan is vehetett volna észre, hiszen sötét volt. Utána állandóan ezt hallgatta... Lelki terror..

Szóval mindenki örüljön akinek ilyen fantasztikus anyósa van... De amíg nem éli át ezeket fogalma sem lesz, hogy márpedig van olyan hogy az ember hiába tesz meg mindent, az sem elé. Soha nem is lesz elég!!

2019. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!