Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Haragudnál anyósodra, ha...

Haragudnál anyósodra, ha mindenkinek "eldicsekszik", hogy nagymama lesz?

Figyelt kérdés

Anyósom elmondta fűnek-fának, hogy várandós vagyok. Még a közösségi oldalára is kitette.

Sajnos elvetéltem. Az ismerősök persze gratulálnak, nagyon sz.r mindenkinek magyarázkodni, hogy bocs de mégse lesz baba.


Nagyon haragszom az anyósra - bánom, hogy elmondtuk nekik - mert szépen megkértük, hogy amíg az első harmad le nem telik, tartsa titokban.


Épp elég fájdalmam van, és most napi 2-3 embernek még el is kell magyarázzam a fejleményeket.


Köszönöm, hogy kiírhattam magamból.


2016. okt. 4. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Legközelebb senkinek sem jelentitek be a nagy hírt.

Nem csak az anyósnak nem szoktuk kifecsegni, hanem a saját szüleinknek sem.

2016. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen haragudnék. Ha megmaradt volna a baba akkor is, mert nem tartotta be a kérésünk.

A baba miatt pedig részvétem...

2016. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Amikor jöttek látogatóba, látták hogy minden szagra érzékenyen reagálok ,illetve hogy kifutok a mosdóba hányni.

Rákérdeztek, ezért elmondtuk, hogy igen, de még csak 7 hetes, és addig nem akartuk elmondani amíg nem lesz minimum 12 hetes.

Nagyon örültek, azt ígérték mindenben támogatnak, és hogy nem szólnak senkinek.

2016. okt. 4. 17:54
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj rá, annyira vágyik unokára, hogy nem bírta magában tartani. Bizonyára nagyon szerető nagymama lesz belőle.
2016. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Velem anyám játszotta el ugyanezt. És én is elvetéltem.

Most 18 hetes terhes vagyok, de nem vagyok hajlandó szólni róla ezek után. Majd rájön.

2016. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
89%
Részben aranyos tőle, hogy ennyire örül ennek, nagymama szeretne lenni, de! Függetlenül attól, hogy mi lesz a babával, ha te azt mondod, hogy nem szeretnéd még nyilvánosságra hozni, akkor tartja a száját. Igen, haragudnék rá, mert külön megkérted valamire, ő pedig nem tudta tartani. Szép dolog, hogy örül, de attól még nem az ő dolga.
2016. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Nekem anyám csinálta ezt, én is haragudtam rá, pont amiatt, hogy ha valami miatt mégis elmegy a baba, addigra már telekürtöli a környéket. Persze magamat is szidtam, amiért ilyen korán elmondtam neki, mert ismertem már jól. Csak akkor épp szükségem volt tőle tanácsra, amihez ismertetnem kellett vele a terhesség tényét.

Mivel nálunk megmaradt a baba, ezért gyorsan megbékéltem, de akkor nagyon bosszankodtam. Amúgy pedig átérzem a haragodat és a fájdalmadat. Később majd próbálj megbékülni anyósoddal, bizonyára nem akart rosszat, csak meggondolatlan volt.

2016. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan nem haragudnék rá, mert érthető, hogy el akart ezzel dicsekedni, és nyilván nem miatta vetéltél el.


A jövőben viszont nem osztanék meg vele semmilyen olyan információt, amit bármilyen okból titokban szeretnék tartani. Ha én valakinek azt mondom, hogy valamit ne mondjon el senkinek, akkor vagy úgy tesz vagy kikerül a bizalmi körömből.

2016. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem az anyós hibája, hogy meghalt a baba. Nagyon örült az unokának és ez a normális. Gyűlölködés helyett foglalkozz mással. Akkor talán máskor nem vetélsz el. Tudom, hogy ezen az oldalon divat az anyóst szapulni, utálni és nem szabad kimondani az igazat.
2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem haragudnék. Nem tudta magában tartani a boldogságot. Most ő is szomorú, elkeseredett, nem kellene még haraggal is

rontani a helyzetén. Neked sem használ ez az utálat.

2016. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!