Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkinek idióta az anyósa?

Mindenkinek idióta az anyósa?

Figyelt kérdés

Nagyon tele van vele a f..szom.

Legyetek szívesek leírni ti miért nem birjatok az anyosotokat.

Hátha rájövök h nem is olyan szörnyű az enyém.

Aki szereti és jól kijön az anyosaval valószínűleg messze lakik tőle így kérem ezek a “szerencsések” ne írjanak.



2019. aug. 29. 18:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Igen lehet jobb lett volna ha leírom először h miért gondolom úgy h idióta, mert eddig mindenki azt hiszi h en állok rosszul a dolgokhoz. Most azok elolvashatjak az előző hozzászólásom a saját témámhoz.

Eddig sikerült veszekedés nélkül megoldani, soha nem szóltam hozza csúnyán csak gyűlik bennem az ideg. Tekintettel vagyok paromra, o is mondta már h hú de nehéz eset néha de mint mondtam ot nem akarom megbántani

2019. aug. 29. 19:13
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

Kezdetben jóban voltunk, aztán az esküvőkor megromlott a viszony, mert elveszem a fiát és egyedül marad.

Aztán a gyerekünk születésével végleg mimden megromlott, mert azt mondta ha egy gyereket el tudunk tartani, akkor őt is. Előtte sem sokat, de azóta nem dolgozik, a férjem lakásában lakik, mi fizetjük a rezsit és adunk pénzt kajára, és vesszük meg ha bármi kell. Emellett az unoka csak addig érdekli amíg a kapott képet ki lehet tenni a facebookra.

Én mindezt nem tudom és nem is akarom jópofizva elviselni, így igen, kettőn áll a dolog.

2019. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%

Én próbáltam jó viszonyban lenni vele. Ő is "szeretett" engem. A hátam mögött viszont mindennek lehord, semmit sem csinálok jól,nem tudom nevelni a gyerekünket. Ő az egyetlen aki szerint még főzni sem tudok. Egyszerűen ki nem állhat. Ennek oka pedig, hogy "elvettem tőle" a fiát aki vitte haza a fizetését. Attól függetlenül, hogy ennyire utál heti szinten felteszem a jó kedv maszkot és elviszem hozzá az unokáját mert ő ugyan nem jönne de azért nagyon szereti a kislanyt.

Tehát nem minden esetben múlik 2 emberen.

2019. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
67%

Nálunk nem ilyen vészes a helyzet, de hidd el együtt érzek veled! :-D


Mindenkivel a saját nyelvén/értelmi szintjén kell kommunikálni. Anyósod szoci módra nevelkedett begyöpösödött nyuggernek tűnik, úgyhogy a helyedben határozottan tudatosítanám vele, hogy te sem szólsz bele abba ahogyan a bablevest főzi, ő se szóljon bele olyanba amit te jobban tudsz. Nem kell csúnyán beszélni, csak határozottan. Kicsit hökkenjen meg aztán majd visszafogja magát. Mint a kisgyerek amikor látja, hogy sírással semmire se megy.

2019. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%
Nekem hála Istennek, nincs még Anyósom, de úgy veszem észre, mióta ez a migráns mizéria van, egyre több vénasszony bolondul meg. Halál komolyan nem egy olyan öregasszonnyal találkoztam, aki majdnem nekem esett, mert elárultam, hogy nem a kormánypártra szavaztam.
2019. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
Engem is utál az anyósom. Nem értek teljesen egyet ezzel a kettőn múlik minden dologgal. Vajon mit követhettem el, amikor az első találkozáskor meglátott és elhúzta a száját?! :D Elvitt akkor még párom bemutatni a családjának, anyós végig egy szót se szólt hozzám. Hiába próbáltam vele beszélgetni, végig s@ggel forgott.. Gyűlöl, utál, szid ahol csak tud. Elvettem a fiát, aki addig haza adott anyucinak a fizetéséből, meg mindent megcsinált neki. Szerintem sose lesz jó a kapcsolatom vele, pedig próbáltam. De mindig elrontja a viselkedésével. Régebben sokat törtem magam emiatt, nagyon rosszul esett. Mára már kevésbè érdekel a dolog. 5 hónapja nem járt nálunk, szóval mégis csak kettőn múlik a dolog! :D
2019. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
A második kommented alapján írom a válaszomat. Teljesen mindegy,hogy a drága anyuka mit akar,te és a párod döntsenek,hogy nektek mi a jó. Ês az sem nyerő ha azért nem állsz ki magad ért,mert a párosát nézed. Ha belegondolsz,mikor kiállsz az igazad mellett anyóssal szemben,és ráadásul igazad is van,akkor a párod nem megsértődik,hanem szívvel lélekkel melléd kell hogy álljon. Ilyen helyzetben csak egyszer kell a dolgokat lerendezni. Legalább látni fogod,hogy kinek hol a helye az életedben. De ha te papucs vagy,és úgy állsz hozzá,hogy jajj a párom majd mit szól, akkor rajtad a jó Isten se fog segíteni.
2019. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ez az anyós lakása és kényszerűségből lakunk itt míg a mienk elkészül. meg kb 2 hónap de remelem egy percel sem több. Aztan folytatjuk a parommal a saját életünket a saját lakásunkban jó messze az anyóstól.

Lehet kicsit papucs vagyok de mi ertelme lenne emiatt veszekedést rendezni?

Parommal mindig jó volt a kapcsolat. és az anyossal is míg messze voltunk egymástól mikor hívta párom en távoztam a helyiségből ( így nem kellett hallgatnom a sok hülyeséget).


Ha párom meg akarta látogatni, engem pont nem engedtek szabadságra vagy épp sürgős/halaszthatatlan dolgom akadt.

Ha épp az anyós látogatott meg minket akkor mindig túlóráztam vagy a kertet gondoztam vagy teli időszakban a pincében “dolgoztam” ott az Xbox.

Nem hallom nem látom az a legjobb.

Többször mondtam paromnak h halat adok istennek hogy ő nem hasonlít az anyjara. mondjuk ha hasonlítana akkor nem lenne a párom.

Sőt mielőtt megkértem párom, gondoltam illendőségből kikertem a lányt az anyjától ( apósom nincs, egy férfi nem bírta elviselni így már 30 éve single)

Erre ő, neki mindegy “volt már ilyen ugye tudod?”

Ezzel arra utalt h páromat már egyszer eljegyezték, persze tudtam róla 18 éves volt de mindegy is.

Szóval ő így kívánt sok sikert és boldogságot nekünk.

Ő egy igazi sárkány persze fogak nélkül.

2019. aug. 30. 07:39
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
Szomszéd utcában lakunk. Nem idióta, de nehéz hogy ily N közel lakik az biztos. Azt gondolja hülyék vagyunk, egyedül nem tudunk semmit megoldani, intézni, nélküle nem tudunk élni. Sajnos ehhez férjem ráadásul asszisztál is neki.
2019. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

en is kijövök vele

bar volt sok beszelgetes vele es lesz is még.

Az en anyosom csak azt nezi h neki jo legyen,mindenkepp neki kell a közeppontban lennie.

Esküvönkön is tett rendesen a lapatra

Amit sose tudok megbocsajtani neki.

Azon felül atjön matat a holmijaink között ha nem latjuk

minden egyes apro dobozt megnez mit tartalmazhat

mar szo szerint dugdosom a cuccaimat.

Elvàrnà h fiacskaja hurcolja a seggüket mindenhova

ugy h van anyosnak aposnak is jogsija es autojuk is es egeszsegesek is

csak kib.szott lustak

Miota a ferjem ellenall nekik kicsit erzem h a hatam mögött megy a pletyi...

Allandoan szervezkedik,megkerdezni minket nem kell...

Nagyon sokat kepzel magarol

Azt hiszi h a lakasunk mivel a fia is itt el,az öve is egyben

igy barmit megtehet

Aposom egy alkoholista lusta ember

Aki ugy szinten mindenkinel mindent jobban tud...

Szoval igen 2 ön all a vasar...

Megadom a tiszteletet nekik,de ha mar sok belölük meg is mondom nekik.

Eddig meg nem volt harag tartas

de megmondom öszinten jobb lenne az eletem nelkülük...

2019. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!