Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek van még jövő a...

Szerintetek van még jövő a házasságunkban? Mit tegyek anyóssal szemben?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól megvagyunk. Ha vita van annak tuti anyós az oka. A kapcsolatunk elején majdnem szakítottunk anyós miatt de kitartottunk. Később rájött férjem is hogy milyen is az anyja. Megszületett a kislányunk újból jött hogy semmit nem csinálok jól stb. Most anyós besértődött mert anyu nálunk lakik, hogy ne egyedül éljen a hatalmas házban én pedig vissza tudjak menni dolgozni. Ő ezt nem érti meg. Viszont régebben kijelentette, hogy ő biztos egy napot se maradna ki a munkahelyéről azért hogy a mi gyerekünkre vigyázzon (nem is kértük). Anyu pedig nyugdíjas és örömnek veszi hogy vigyázhat rá, mert amúgy messze lakott. Szóval anyós azt mondta hogy ha azt akarjuk hogy lássa az unokáját akkor vigyük el mert ő ide nem jön (engem az se zavarna ha nem látná). Férjem viszont elkezdte, hogy majd ő viszi, lassan ott is alhat stb. Lehet hogy undoknak tűnök de egyáltalán nem akarom, hogy a kislányunk nélkülem ott legyen, ott aludni meg pláne, 1 éves. Ehhez az is társulna hogy tömné férjem fejét újra. Nagyon szépen meg tudja magát játszani. A gyereket 1x bíztam rá 2 órára amíg orvosnál voltam . Ekkor 2 hónapos volt és mézbe mártott cumit nyomott a szájába és a lefolyóba öntötte a tápszert és helyette tehéntejet adott neki. Egyszóval nem merem a közelébe engedni főleg hogy nem vagyok ott.

Mit tegyek? Félek hogy férjem fejét újra teletömi a hülyeségeivel.


2019. szept. 4. 23:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%

Tipikus!

Az anyósod egy undok banya!

Látni sem bírod!

DE a szerencsétlen párod a te jó anyádat 24 órában köteles elviselni. Nincs is kettős mérce! Á dehogy!

2019. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

" Szóval anyós azt mondta hogy ha azt akarjuk hogy lássa az unokáját akkor vigyük el mert ő ide nem jön"


Mondd meg a férjednek, hogy ennyire érdekli az unokája, mit kell hurcolászni neki.

A gyereknek is jobb lenne otthon, a megszokott környezetben, játékaival stb.

Ha az anyja nem képes erre sem, igazából nem is akarja látni.

Ott aludni meg nem fog sehol, punktum.

Milyen messze van amúgy az anyós?


A férjednek meg mondd meg, hogy egyszer már majdnem szétszedett titeket az anyja, de ha hagyja neki, most sikerülhet is, úgyhogy jól gondolja meg, mit hisz el és mit hallgat meg tőle...

2019. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%

Én se engedném meg hogy ott aludjon.

Főleg hogy ő mindent jobban tud, és nem tartja tiszteletben a kérésedet hogy mit adjon neki.

1 évesen amúgy is túl kicsi, nem tudom hogy gondolja a férjed. Otthon van a helye, megszokott környezetben.


Szerintem is állj a sarkadra és mondd meg a férjednek.

Ha fontosabb neki az anyja, mint a párja és a gyereke akkor meg vegye el az anyját.

2019. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

Én se engedném ott aludni egy 1 éves gyereket.

Mond te is azt,hogyha látni akarja az unokáját,akkor menjen ő hozzátok.

2019. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%

2035 GYIK:[ 16 éves lány vagyok, a mérgező anyám, és a mamám, nem hagy élni, mindig tiltottak az apai mamámtól, pedig az olyan aranyos.... Stb..]

Láss csodát! Akik most neked adnak igazat, mind mind a kislányod pártját fogják...

Itt a GYIK-ON mennyi mennyi 16-18 éves lány írja azt az elsó mondatában, hogy a mérgező anyám...

Tegnap, tegnapelőtt is volt ilyen...

2019. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Én nem tiltani akarom! Nem konkrétan ezt mondtam. Azt nem mondtam, hogy nem jöhet el. De nélkülem nem akarom engedni. Tanultam sógornőm esetéből. Ott is (igaz 3-4 éves volt a kislany) úgy volt, hogy nem értett egyet anyósom a lánya nevelésével a lánya pedig nem engedte, hogy beleszóljon és mikor anyós vigyázott rá a SAJÁT lánya ellen fordította az unokáját. Persze hogy az a jó aki mindent ráhagy, mindent megenged és reggelire csokit ad. Akkor velem miért ne tenné meg ugyanezt.

Az pedig, hogy anya vigyázzon a lányunkra nem én, férjem ajánlotta fel!!!

2019. szept. 5. 12:01
 17/27 anonim ***** válasza:
39%

Téged nem kényeztetett a nagyid?

Minket igen. Sokkal többet szabadott mint otthon. Több fagyit is kaptunk..

Majd mikor az én gyerekeim mentek a papához, (kemény vaskalapos a mai napig az öregem) az is kényeztette őket. Amiért mi kaptunk, annak idején azt nekik elnézte,...

Ha nekem lesz unokám. Biztos próbálok mindent úgy csinálni vele, ahogy a fiamék, vagy a lányomék kérik. DE.. biztos lesz olyan amire azt mondom, hogy anyádéknak el ne mond...

2019. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, ezek a hülye, életképtelen anyósok hogy tudták felnevelni a ti csodás férjeiteket...
2019. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudod, hogy milyen az anyósod, miért hagytad rá egy percre is?

Az enyém tipikusan olyan, hogy neki aztán én ne mondjam meg mit hogyan csináljon a gyerekkel, mert ő kettőt is felnevelt! (Szokásos duma). Viszont emiatt carik rá, hogy mit mondok vagy kérek. Azt gondolha, hogy úgyis kell a segítsége.

Egyszer sem kértem meg, hogy vigyázzon a gyerekekre. Megoldottam másképpen vagy vittem magammal őket. Rájött, hogy tökéletesen megvagyunk a kegyes segítsége nélkül is. Most próbál teperni és hirtelen mindenről kikérdezi a véleményünket. Ettől független, egy percig sem bízom benne.

2019. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam elkényeztetve. De ha szerinted az az elkényeztetés hogy egy 2 hónapos babát mézes cumival töm és tehéntejjel etet amiktől komoly betegsége lehetett volna. Azért bíztam rá mert nem gondoltam volna hogy ilyenre képes.
2019. szept. 5. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!