Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem illedelmes anyós jelölt?

Nem illedelmes anyós jelölt?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyunk tőlem meg sem kérdezi, hogy kérek e inni, ha párom nem kér még akkor sem, hogy attól én még lehetek szomjas,párom szokja utána megkerdezi, hogy te nem kérsz? vagy ha lehet választani, hogy ki milyen ételt kér, pl. Egy osszejovetelnel náluk akkoris csak páromat kérdezi meg és nekem is rak a tányérra amit a párom kért magának. Még sohasem szólított egyébként a nevemen, mindig csak odabiccenti a fejét. Már 3 éve együtt vagyunk.
2019. szept. 19. 16:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy amióta a párom és én külön lakunk, mármint hogy mindketten külön a saját szuleinktol. Nem laktunk együtt a szülőkkel.
2019. szept. 19. 19:40
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem szeret, nem akar a fia mellett tudnu és ezt finoman de érezteti is.


Te hogy viszonyulsz hozzá? Te nyitsz felé? Megkérdezed hogy van? Pl evésnél segitesz teríteni, mosogatni vagy csak leülsz és vársz hogy kiszolgáljon?

2019. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Savlekotő ***** válasza:
52%
Elvetted a pici fiát a párját durci van..
2019. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi családunkban 11 évig (!) nézte anyós levegőnek a fia párját.

Utána, amikor az asszonyka ikrekkel lett terhes, akkor hirtelen megnőtt iránta a kereslet az anyós részéről (csak akkor meg már ő nem volt nyitott rá.)

2019. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elvitted tőle a kis tündérmackó játékszerét.

Tele a világ ilyen beteges kötődésű banyákkal.

2019. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

Hali! Olvasd el az én esetemet is.. érdekes az is ☺️

2023. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!