Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek, ha utál az anyós...

Mit tehetek, ha utál az anyós "jelölt"?

Figyelt kérdés
A párom anyja utál ez tény. Kövérnek tart, nem a fiához valónak. És azt állítja rossz hatással vagyok ra. Párom szerint az a baja, h kevesebbet van otthon, és fáradtnak látszik( alvas zavara van, erről én nem tehetek..) nem lakunk együtt mind a ketten tanulunk még. Azt mondta az anyja reméli a diplomaosztónkig talál egy szebb, csinosabb lányt mint én.. nagyon rosszul esik. Tudom h kövér vagyok. De a jó irányba haladok, edzem és ez motivál..A fia a husis lányokat szereti nem tudok ellene mit tenni. Félek h ez a kapcsolatunk rovására megy najd. Mit tegyek??
2016. nov. 23. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, nem vele kell együtt lenned, hanem a fiával. Nem szerencsés ez így, de nem tehetsz sokat. Edzel és telik az idő, legyetek boldogok a sráccal, aztán vagy megváltozik az anyja, vagy nem. Titeket ez ne zavarjon túlzottan, ez van.
2016. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom biztosan mi az oka ennek a viselkedésnek.


De vannak olyan szülők, Akik el akarják marni a gyerekük mellől, akárkivel járnak.

Vagy azért, mert nem akarják "elengedni", azaz birtokolni akarják a gyereküket; vagy szimplán gonoszságból.


De lehet, hogy az anyósjelölt simán csak szeret undokoskodni.


De semmiképpen nem Veled van a baj. A testsúlyod csak ürügy. Ha igazán szeretné legalább a saját gyerekét, örülne a fia boldogságának és nem viselkedne így.


Csak remélheted, hogy az udvarlódat nem tudja befolyásolni.

2016. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Párod állítsa le az anyját, ha akarja, hogy minden nőt elmarjon mellőle! Ez nem a te problémád, hanem az övé!

A te problémád az, ha ő nem áll ki melletted az anyja furkálásaival szemben. Akkor viszont gondolkodj el a kapcsolaton, hogy megér-e neked ennyit ez a pasi.

2016. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Neked semmit nem kell tenned, de a barátodnak kellene..ha én lennék az ő helyében, biztosan elbeszélgetnék vele, nem hagynám, hogy beleszóljon.
2016. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Edzek
2016. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Arra nem gondoltál még, hogy odafigyelj a testedre? A kövérség nem csak ronda, egészségtelen is.
2016. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen valaki kövér és kedves, mintsem tökéletes alakú, de akkora tahó, mint a 6. válaszoló.
2016. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a komikat. Azota megoldodott, kiall mellettrm azzal nincsen gond. Es odafigyelek, edze(M!) de m1. Mellesleg neki igy tetszem sovany lanyokat nem szereti :/ ez van. ( ennek en orulok csak h a hatodikbak otome legyen) az utolsonak mrg koszonom szepen :*
2016. nov. 28. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk mindentől függetlenül tényleg zabálhatnál kevesebbet. Nem árt ha egy nő néz is ki valahogy.
2016. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha edzel, azt ne a párod anyja miatt tedd, hanem a saját egészséged miatt.

Nekem az nem tetszik, hogy a párod miért mesélgeti el neked az anyja undorító beszólásait? ... és miért nem mondja az anyjának, hogy neki te vagy a legszebb?

Vagy a szemedbe mondja az anyós "jelölt" ezeket?

Mert ha igen, akkor én minden további nélkül megszakítanám vele a kapcsolatot, aztán gondolkodjon.

Sőt, ha nem tudja a fiacskája leállítani, akkor vele is.

Rengeteg nagyon jó pasi van, aki a húsosabb, vagy egyenesen duci lányokat szereti, nem kell neked ezektől eltűrnöd semmit!

2016. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!