Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tartsam fenn ezt az...

Hogyan tartsam fenn ezt az állapotot? Sértődés nélkül! Mit tegyek, hogy még jobb legyen nekem is?

Figyelt kérdés

Közel 8 éve vagyunk egy pár,én vagyok a lány/fiatal nő huszon.eleje. Amikor még évekkel ezelőtt nagyon sokáig külön éltünk és hol nálunk hol náluk találkoztunk teljesen más volt,de ott is illedelmesen ki tudtam védeni a számomra már túl soknak tűnő dolgokat. Pl közös programok helyett mi fiatal pár nyilván..kettesben maradtunk mindig de 1-2 családi összegyűlés mindig belefért ez természetes normál keretek között. Az anyja az elején számunkra rémísztő mód sokat akart velünk lenni pedig az apjával sem voltak váló félben. De vette a lapot kb 2-3 hónap alatt.

A költözés után volt egy kezdeti időszak..nehézségekkel amikor az anyja azt hitte majd mi ketten mindig oda akarunk menni munka után(!?) + Minden vasárnap ott enni (!?) Párom 3x zsinórban lemondta mert velem akart kettesben főzögetni amit imádok! :3 És időnként meg hol az én hol az ő családjához,szüleihez megyünk,mentünk.


Hogyan tartsam fenn ezt az állapotot? Ha az anyjáékon múlna minden áldott vasárnap 12:00 kor ott "kéne" ülnünk..(Az én anyum is szokott hívni minket de már úgy hogy menjünk amikor szeretnénk de szóljunk és várnak szeretettel)


Hogyan tartsam fenn azt a jó,illedelmes de egyben minimális távolságtartó tiszteletet stb az élettársam családja felé? Közel 8 éve ismernek ez tök jó. Ennyi idő alatt nyilván összeraktam: az anyja ha tudna mindig velünk akarna lenni de úgy hogy a férje is tehát mindenki,ő,férje,fiuk,én meg ha úgy van és mindenki összejön a tesójáék DE párom jól lekezeli a túlzott közeledést egy "köszönjük szépen nem'-el.. És ha sok a minden... Ez nagyon jó! De mit tegyek,hogy továbbra se fajuljon el az egész?


Nagyon jó menni időnként! De nem minden nap..nem minden héten.. A párom jól csinálja 8 éve és én tök feleslegesen aggódok?


3x talán ha szólnom "kellett" a majdnem 8 év alatt,hogy nagyon sok nekem ez a családi menjünk ide oda és szeretnék kettesben. Meg is értette megkértem úgy lett. Ő is kért én is megtettem. Kompromisszum. 🤗😀😀


De mit mondok ha nekem szól anyósjelölt és tök örülök hogy hív engem is de en 28 0000X nem akarok menni. :D


25N



2019. szept. 28. 23:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmam sincs, hogy miért akarnak olyan gyakran látni?

Számomra - az írásod alapján - rettenetesen modoros vagy.

Én nem bírnálak elviselni rendszeresen.

2019. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Rendkivul kedves vagyok! Foleg a paromra valo tekintettel..nem akarom gaz helyzetbe hozni.. igy csak akkor csattanok el ha valaki bantani akarna..DE nem akar..igy en kedves vagyok mindig. Normalis.


Es ezt a mennyisegu csaladi talalkat kellene fenntartani. Ne legyen surubb mert megorulok, de tul ritka sem..


Ahogy leirtam ugy van. Termeszetes,hogy nem bunkozok ok nelkul elottuk..De az,hogy kedves vagyok von maga utan olyasmit,hogy tobbet hivnak. Na most tobbet nem akarok menni de bunko se akarok lenni !

2019. szept. 29. 16:04
 23/29 A kérdező kommentje:

*Semmi modortalan nincs az irasomban.. nem ugrok anyosjelolteknek de nem is fintorgok nekik.. Siman normalis vagyok.


Itt gondolok arra: fozzek e meg tobbet? Meg jobban? Mit csinaljak,hogy az ennyi kettesben toltott hetvege megmaradjon?

2019. szept. 29. 16:07
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

Ennek a kérdésnek kb. annyi értelme van, mint fejest ugrani egy vulkánba...

Ennyire unalmas az életed, hogy nem létező problémákat generálsz?

2019. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A kamu gyártásnak mi értelme volt? Úgy őszintén!
2019. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Eleg izgalmas az eletem. Viszont valoban feljottem ide ezzel a kerdessel... Mert NEM KAMU! ...

Tehat idot szanok ra.. nem unalmamban.. Erdekel a valasz.

2019. okt. 10. 20:25
 27/29 A kérdező kommentje:
Erdekel..tehat idot szakitottam erre.
2019. okt. 10. 20:25
 28/29 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy a továbbiakban is fenn tudd tartani ezt az állapotot? Nyolc éve megy, akkor miért ne menne a következő nyolc évben is?

Igaza van annak, aki azt írta, hogy a semmin pörögsz.

De hát mindenkinek annyi problémája van, amennyit csinál magának.

2019. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
Ráadásul egy hazug ember vagy a pasiddal együtt. Remélem anyósjelölt megtudja, hogy milyen kis aljas vipera vagy és saját magától rak ki. Egy normális ember szégyelli, ha hazudik, te meg itt vihorászol rajta.
2019. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!