Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom keptelen leválni a...

A párom keptelen leválni a szüleiről?

Figyelt kérdés

32 évesek vagyunk,4 éve együtt vagyunk,én vagyok a nő.

Az anyosomék 50 kmre laknak tölünk.

De egyre jobban idegesit h ránk szàlnak.

Semmit sem lehet tenni anélkül h ők ne tudják meg. A pàrom testvére mindent elmond a szüleiknek.Szoval a testvérének sem lehet màr semmit elmondani mert ha beszél a szüleikkel mindig a mi életünk a tèma.

Még olyan dolgokat is elmesél a sógorom h engem megcsipett a daràzs.

Most itt voltunk,most ottvoltunk,most ezt vettünk most azt vettünk.A kocsink szerelőnél van stb...

Konkrétan mindent kozvetit a szuleinek rolunk.

Még vcre se lehet elmenni....

A sogoromek 15kmre laknak tőlünk.

A parom es testvere egy kocsival jarnak dolgozni igy minden nap beszelnek.

A szülei is állandoan ugràltatják.Ha kirándulni akarnaki a parom hivjak h vigye el őket.

Ha a sogoromékhoz akarnak menni akkor a pàrom vigye el őket es vigye őket haza stb...

Van autojuk,de imadnak inni.

Unom már h a pàrom nem veszi észre mennyire manipulàlják.

Sajnos a kapcsolat rovàsára kezd menni.Ha koztem es a szulei kozott kell valasztani oket valasztja.

Igy elmaradnak a megbeszelt programok.Es tolem elvarja h nyeljem lert a szulei.

Ha valahova vegre eljutnank es ha ezt megtudjak akkor ok is jonni akarnak.En mondom a pàromnak h vele kettesben akarok menni,de allandoan tàmad h a szülei és nem akarja őket megbàntani.

Ugyerzem utolso vagyok,h az nem szamit en mit akarok.

Elvarja h mindenrol mondjak le mert neki vannak szulei!

Most màr ott tartunk h jovore veluk kellene menni nyaralni.

A 4 év alatt 1 szer jutottunk el 4 napra kis tengerpartra horvatba.

Megbeszeltuk h jovore ha torik ha szakad elmegyunk mert ennyit megerdemlunk.

De az anyja mar most csak errol tud beszelni.

Nem akarok veluk menni mert masrol nem fog szolni h napi 24 oraban a nyakunkon lognak.Ok ide akarnak menni oda akarnak.

Nekik nincs kedvuk ennyit setalni....

Az aposom minden 2.etterembe v kocsmaba bemegy 1-2 korso sort inni.

Az anyosom lajhar tempoja a legidegesitobb.

Mert ha elmegyunk valahova 10 meterenkent 5 percet kell varni ra h beerjen minket.

Pelda 3 eve a parommal elmentunk a falunapra.

Itt hatalmas bolhapiac is szokott lenni.

A parommal 2 ora alatt megfordultunk.

Tavaly elott 5 es fel ora volt mig visszaertunk.

tavaly elott 5ora volt.

40 fok volt,es mast nem csinaltunk h alltunk es vartuk.

Ha szoltam a paromnak h szoljon neki tarthatna a tempot

akkor en is en voltam a szar.

Most mar kivagyok teljesen.

A parom egy jo ember es ezt a csaladja is kihasznalja.

De o ezt nem veszi eszre.

Tudom h szeret de a csaladja nagyon tudja a mondjat hogyan manipulaljak.Az anyja eloadja a szegeny artatlan asszony.

meg igy kisfiam ugy kisfiam.

Nem tudom mit tegyek.Tudom a szivem melyen h az eszemre kell hallgatni mert ennek igy nem lesz ertelme.es szakitas lesz a vege

De h ilyen miatt?ezt keptelen vagyok felfogni

Lehet en nem vagyok normalis.De engem megvisel az egesz


2019. okt. 11. 08:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok a sok hibàért,munkàban vagyok.

De ki kellett adnom magambol😔

2019. okt. 11. 08:43
 2/29 anonim ***** válasza:
7%
A szülőkkel beszélj úgy, hogy a párod nincs ott. Keményen és határozottan. Ez az egyetlen módja a kapcsolat megmentésének.
2019. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Van, ami túlzás a részedről. Nem értem, miért lenne gond, hogy megbeszélik a napi történéseket. Miért gond, hogy tudják, hogy szerelőnél van az autó, hogy megcsípett egy darázs??????? Ezek nem titkok. Nem a hálószobatitkaitokat beszélik meg.

A többiben igazad van. Nem normális, hogy mindig őt ugráltatják. Menjenek a saját autójukkal, vagy vigye őket a tesó.

Abban is igazad van, hogy kell a program kettesben. Nem normális, hogy mindig veletek akarnak menni.

Ez a párod hiába. Mi az, hogy nem akarja megbántani a szüleit? Ez nem bántás. Már tiniként túl kellett volna lennie ezen az időszakon, hogy meri vállalni a saját döntését.

Persze a legtöbb szülő ilyen ám. Nekem, amikor elköltöztem, akkor próbálkozott anyukám az érzelmi zsarolással. Rossz volt látni, hogy szomorú, de hamar túl lettünk rajta. Szerencsére apukám normálisan állt a dolgokhoz és mindig leállította anyut, hogy ez az élet rendje, felnőtt vagyok, élem a saját életem.

A pároddal beszélj, ha nem akar változtatni, akkor nem fog sose működni ez a kapcsolat, és szépen elrepülnek feletted az évek, majd 20 éve múlva rájössz, hogy már most el kellett volna válnod.

2019. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Ezt én 4 évig nem viseltem volna el. Nincs az a szerelem, ami megérné.

A szülőknek mondhatsz véleményt, kell is, de falra hányt borsó esete lesz. A "párod" meg nem fog melléd állni, hiszen ez neki eddig is jó volt így. Talán majd, ha az 5. nő hagyja ott a szülei tapadása, ill. az ő szülőkről való leválási képtelensége miatt, akkor majd rájön. De legkésőbb akkor, amikor meghalnak és nem lesz mellette senki. Addigra ő is jócskán öreg lesz.

Kisfiú még, és igénye sincs, hogy veled legyen kettesben többet a szülők nélkül.

Nem tudom eddig neked mi volt ebben az anyuci, apuci kicsi fiában ennyire vonzó, hogy eddig tűrtél. Ennyire ne légy kapcsolatfüggő.

2019. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha a párod képtelen leválni a szüleiről, akkor nem harcolni kell a szülőkkel érte, hanem otthagyni az egész díszes társaságot, a pároddal együtt.


Hogyan akarsz önálló családot? Mama kisfiát, egy férfi helyett? Hogyan lesz a gyerekednek önálló, stabil apja, amikor az nem akar (és nem is hagyják!) férfivá lenni?

Hogyan leszel te nő egy kisfiú mellett (ez a pasid, aki nem akar felnőni!)? Egy mama kisfiának nem Társ kell, nem Nő, hanem Anyuka. És mivel egy SEM volt neki (azért mama kisfia), ezért csinál kettőt: egy lesz a mama, egy a feleség. És mind a két nő harcolni fog egy taknyosért. Roppantul fogja élvezni!


A gyerekeid és te viszont nem. Ők a legkevésbé. Mert a gyerek - mindig-mindig csak a gyerek! - issza meg ennek a levét, tündérem, senki más. Ő nem választhat, te igen.


Hagyd ott az a taknyost, de igen gyorsan! Persze, csak akkor, ha Nő vagy, nem apuka-anyuka fel nem nőni akaró kislánya (ez a mama kisfia másik oldala), aki panaszhegyeket ont másokra azok háta mögött - ahelyett, hogy cselekedne.


És nagyon szívesen.

2019. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Engem azert zavar h mindent tudnak mert nem mi mondjuk el.

es az anyos egyre jobban elvarja h mindent tudjon.

Pelda.

2 napja atjott a sogor hozzank.

2 hete elkezdtek mellenk epiteni egy hazat.

Most nem egy olyan dolog amivel futni kell a szulöhoz.Most epitik kesz.

nem is foglalkozunk vele.Nem nagy szam h felhuznak egy hazat.

Tegnap beszelt parom az anyjaval,az anyja meg csodalkozva,hat nem is mondtuk h epül mellenk egy haz.

Na de most komolyan???Ezen kell fennakadni????

Hüha biztos nagy csoda ami a vilagon egyszer törtenik meg.

H szerelönel volt a kocsi.

Ensem hivom a szüleimet h jajj most feket kell cserelni az auton.

De a sogor elmondja nekik.

Es akkor jönnek a kerdesek h mi volt a baja,hova vittük,mennyit fizettünk stb... mint a dedoban!!!!!!

Ha veszek egy kepet es nem mondjuk h juuuuj vettünk egy kepet a falra

Akkor is jön h jajj hat nem is mondtatok?

mindenröl beszamolot var.

Azert irtam h meg vcre se lehet elmenni mert azt is szamonkeri👀

A parommal beszeltem mar.de ö azzal tamad h en elakarom szakitani öket.

holott csak kompromisszumokra kellene jutni.

Fel h megharagszanak ra v nem tudom

2019. okt. 11. 09:10
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem neked valami komoly mentális betegséged van.
2019. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Én együtt érzek veled mivel nálunk is voltak gondok az anyóssal..én 3 évig bírtam aztán szakítottam a párommal . Külön voltunk majd újra elkezdett felém közeledni viszont én mondtam neki, hogy ha nem változtat a dolgokon és nem teszi helyre az anyját akkor felejtsen el engem. Viszont ehhez kellett egy szakítás! De nem baj mert sokkal jobban megbecsül!
2019. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Vagy megléped te is ezt vagy eléldegéltek így még 10 -20 évet viszont te egy idegroncs leszel. Egy életünk van, biztos így akarod élni?
2019. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Kedves Kérdező, két középkorú ember nem tudja ezt megbeszélni? Hogy te szeretnéd, hogy együtt ketten nyaraljatok, hogy ő szeretné a szüleivel tartani a kapcsolatot? Miért merülsz bele ilyen piti kérdésekbe, hogy mit mondd a szerelmed, a jó ember máshol? Azért is jó ember - többek közt, mert nem veszi semmibe a szüleit, és ő szeret velük is beszélgetni, velük lenni. Azért visel meg, mert belehergeled magad. Ha egyedül vagy- mert átmegy a szüleihez - te tudsz addig valami értelmes dologgal foglalkozni? Olvasni, írni, rajzolni, zenélni, énekelni? Fontos egy kapcsolatban, hogy a felek egyedül is tudjanak értelmes dologgal foglalkozni, mert az ebből nyert energia visszatáplálódik a kapcsolatba.
2019. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!