Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós jelöltem állandóan...

Az anyós jelöltem állandóan semmibe vesz. Hogy mondjam El neki? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még nem lakunk együtt. Van amikor én vagyok nála, ő még az anyjáékkal él de külön házrészbe. Egyik nap kitettem a koszos cipőit , hogy kitakarítom majd amikor délután visszamentem már az anyja eltakarította neki. Én nem hinném , hogy egy 25 éves felnőtt férfinak az anyjának kellene mindenbe beleszólnia. Hogy mondjam el hogy ne szóljon már bele az életébe? Természetesen nem csak egy cipő takarításról van szó. Egyébként most vettünk ki közös lakást, tehát nem sokáig fog ez tartani de , hogy említsem meg az anyosnak , hogy sok amit csinál?
2019. okt. 29. 21:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
51%
Soha sem fogod tudni levakarni a parodrol ilyen téren. Nálunk is hasonló volt a helyzet pl.bevetettem az ágyat, mire cisstamentunk mert elmentink a városba már atvolt csinálva...
2019. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Miért te takarítod a párod cipőjét? Talán nincs neki keze?


Ha ugy is megoldódik a probléma, mert összeköltöztök, akkor nincs mit megemlíteni az anyosnak.

2019. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindenképp elszeretném mondani az anyjának , hogy ez zavar.
2019. okt. 29. 21:49
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Kozolted vele, hogy szeretned megcsinalni, vagy csak kitetted?


Ha a parod erre keptelen, nem mind1, hogy ki csinalja meg azt, amit amugy neki kellene? Semmivel sincs tobb kozod a koszos cipojehez, mint anyos jeloltnek!

Lehet azert csinalja ezt, mert te csak mondogatod, de soha nem jutsz el addig, hogy el is vegezd a tevezett munkat, igy nem konnyu teged beelozni!

2019. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Így mondd meg, ahogy leírtad. Őszintén, de kedvesen, ne tajparaszt módon. Vagy szólj a párodnak, hogy rendezze le az anyját, szóljon ő, hogy elég nagyfiú már, meg tudja csinálni magának is a dolgait.
2019. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy túl konkrét, így tanácsot is nehéz adni. Ha úgyis költöztök, ne mondd meg sehogy, ne csináld a feszültséget. Ha elköltöztök, biztos nem fog menni hozzátok cipőt pucolni, az ő otthonukban meg nem sok jogod van beszólni neki, pláne, hogy nem is laksz ott!!
2019. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
kezdetnek ne takarítsd a párod sáros cipőjét ,felnőtt ember ,majd megoldja. az pedig hogy hogyan közlöd a kedves mamával hogy 3 lépés távolság tartandó a jövőben,azt megteheted úgy is hogy simán közlöd mint itt ahogy leírtad :)
2019. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy jósnő, vagy látnok az anyósod? Ha egyik sem, akkor honnan kellett volna tudnia, hogy ki és miért tette ki a cipőket? Egyáltalán hova tetted ki, a hálószobaajtó elé, mintha szállodában lennél? Ez már megint egy olyan unalom szülte, gyerekes műprobléma, amit kínodban hoztál csak össze. Ba-be, ban-ben használata még mindig nem nagyon megy neked...
2019. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjük ott,hogy egy 25 éves felnőtt férfinek nem az anyja takarítja a cipőjét. Függetlenül attól,hogy hol lakik. Te épp egy anyuci pici fiával akarsz összeköltözni,ha eddig nem vetted volna êszre. Ne az anyjának mond meg,hanem a párodnak hogy a saját dolgait ő takarítsa. Vagy pucolhatod életed végéig a cipőit. Ha csak nem megy át anyuka.
2019. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne szóljon bele? Nyilván szúrta a szemét hogy órákig ki voltak baszva a koszos cipők. A drága párod meg koszolja be a kezecskéit a saját cipői kitakarításával. Téged nem zavar hogy már csicskának néz?
2019. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!