Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek, ha anyós a...

Hogyan kezelnétek, ha anyós a kérésed ellenére is állandóan posztolja a gyerekedről készített képeit?!

Figyelt kérdés

Mi a szülők is csak elvétve teszünk fel képet, és hiàba kértük meg, süket fülekre találunk.Miért nem lehet ezt megérteni?Az eshetőségeket inkább nem sorolnàm..Mellesleg az összes családi összejövetelt is posztolja nagy számban, csak a gyerek anyjàt(engem) nem, vagy csak "említês" szintjén tünteti fel a képeken, de a gyermekkel mindenkimással

pózolnak, vigyorognak. Legszívesebben letörölnének a térképről.Persze a nagyközönség előtt parádézik a lányával egyetemben ezerrel.Hát róla inkább ne is beszéljünk(mondjuk ezzel még a sajàt családja is így van)Belemásznak a gyerek képébe, miközben piszéztetik..És kiteszik a kirakatba ezt a színjátékot. Az asztalnál pedig senki nem beszél senkivel, semmiről.Tiszta képmutatás.Az esküvőnk után nem sokkal azt mondta nekem anyósom, hogy reméli nem lesz gyerekem, mindezt azért, mert nem tudott az akkor már férjemmel irànyítani bennünket.Azt is a fülébe akarták ültetni a férjemnek, hogy váljunk el, merthogy szétzilálom a családját, csakmert csak minden második csalàdi banzájra mentünk el.Hozzàteszem, ők kb kéthetente ünnepelnek valamit.Beteges amit művelnek,eközben a gyerekkel nem tudnak mit kezdeni ha csak magunk vagyunk, azt sem tudják, hogy mire van szüksége.Csak a fotózàs megy ha látogatóba jönnek is abban a másfél,két órában.Kéthetente találkozunk, de még sok az is belőlük.Hogy lehet ezt kezelni, csak a gyerek miatt tartom velük a kapcsot, mert ezzel a kijelentésével végképp elvágta magát nàlam, mint ember, de mint szülő..Végképp.Ilyet egy idegennek nem mond az ember, nemhogy a saját fiának kívánjon ilyet.Aztán jött a tagadás, hogy őmilyet nem mondott, majd jött, hogy lehet hogy mondta, de nem úgy gondolta...Hát szerintem teljesen mindegy hogy gondolta, vagy hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el, akkor is kimondta...Azóta persze ő ezeket elfelejtette, én nem fogom soha. Van valakinek még ilyen "kedves"anyósa?Hogy kezeltéktek az ilyen helyzeteket?



2017. ápr. 24. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk tökös a párom, és ilyen beszólások után nem mennénk az anyja közelébe az életben
2017. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kezelnem, hogy nem engednem be fenykepezogeppel. Nincs fenykepezkedes es kesz.
2017. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk azt ne várd, hogy Róla és a gyerekről lévő közös képet rakjon fel az ő saját profiljára. Miért kellene a saját profilján Téged emlegetni, mutogatni, nem a lánya Vagy. Bolhából elefántot csinálsz, ha meg nem fotózkodna a gyerekkel, nem rakna ki egy képet sem, akkor meg az lenne, hogy leszarja.
2017. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem most le lehet pontozni, de ezt muszáj.

1. Jelenteném a Facebookon a képeket, hogy szedjék le. Egy idő után majd csak megunja felrakosgatni.

2. Készítenék róla ciki képeket és én is kitenném a Facebookra. Vagy akármilyen képet kitennék róla ami neki nem tetszik.

2017. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi szülöként se raktunk fel képet a babàbkról facebookra és megkértem a csalàdot is hogy ne tegyen fel a netre képet. Telefonon mutassa meg akinek szeretné de nekem ez olyan mintha bazàri majmot csinàlnék belöle. A huszadrangúismerösöknek semmi köze hozzà. Lehet ha ti se tennétek ki egy ideig és mondanàtok ha ti nem akkor ö se tegyen ki....
2017. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az ismerőseim 90%a ezt csinálja. Nem foglalkozik a gyerekkel de ott azt mutatja imádja, megosztja hogy épp eszik iszik, boldog, szomorú. A gyerekét ott köszönti fel pedig a másik szobában van. A halálom mikor a pici gyereket köszönti mikor az nincs is fent. Tehát képmutatás mert nem is neki írja hanem nekem. Fogalmam sincs mit tehetnél max nem erre neveled majd a gyerekedet hanem hogy megélje a jó pillanatokat, örömet és ne csak posztolja.
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt jelentheted a 13 éven aluli gyereked képével való visszaélést. De a férjednek el kéne vele beszélgetni. + Én megtiltanám a gyerek fényképezését. Ha ilyen hülye akkor úgy kell vele bánni, mint a rossz gyerekkel. Ha nem szépen játszik, hanem megdobál akkor annak se nézed el nem? Hanem elveszed a játékot.

2017. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Nem az a gond, hogy tesz fel vele egy-két közös képet, ezzel semmi gond, természetes ,ha a helyén kezelnék a dolgokat.Ezt nekik is elmondtuk, ellenére van hogy 10-15 képet is közzétesz, hol ezzel, hol azzal fotózkodva, csak az anyjával nem, sőt legutóbb még a gyereket is konkrétan kikapta a kezemből, hogy újabb csak vele készült fotók legyenek.Nyilván nem csak képekkel van gondom, hanem ezzel a képmutatással, azzal hogy kellékek használja az unokáját, csakhogy kiélje a szereplési vágyát.

2017. ápr. 24. 21:31
 9/16 A kérdező kommentje:

Az első szülinapom külön megkértük őket, hogy ne hozzanak fényképezőt. Majd mi készítünk ês adunk a képekből.Természetesen ez az én családomnak nem okozott gondot, ők persze hozták és fotóztak.Azért is..Én persze nem akartam balhét.

A facebookos letiltásig nem szeretnék elmenni, hülye módon én nem szeretném kiélezni még jobban a helyzetet.Ezzel szerintem vissza is élnek nem kicsit.

2017. ápr. 24. 21:38
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én anyósom ugyanilyen! Ő lesz*rja még a gyereket is, de posztolni kell különben nem érzi magát fontosnak! Én jelentettem a fotókat a facebookon! Ennyi! Anyósom szuperanyunak képzeli magát, mert ha 30 évvel ezelőtt jó volt, akkor most miért nem jó? Otthon hagyta a 1,5 éves gyereket a 3 évessel délután 3-tól este 9-ig, most meg nekem ugat, hogy 6 hónapos miért nem ehet paprikáskrumplit virslivel?! Amúgy meg nyomja a fotókat a facebookra! Tiltasd le! Leszedik! Kb észre se veszi, le se sza*ja, úgyse érdekli. Ahogy a gyerek se! Egyébként miért adod bölcsibe? Inkább maradj vele otthon 3 éves koráig! Ha megteheted!
2017. ápr. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!