Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós jelöltem állandóan...

Az anyós jelöltem állandóan semmibe vesz. Hogy mondjam El neki? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még nem lakunk együtt. Van amikor én vagyok nála, ő még az anyjáékkal él de külön házrészbe. Egyik nap kitettem a koszos cipőit , hogy kitakarítom majd amikor délután visszamentem már az anyja eltakarította neki. Én nem hinném , hogy egy 25 éves felnőtt férfinak az anyjának kellene mindenbe beleszólnia. Hogy mondjam el hogy ne szóljon már bele az életébe? Természetesen nem csak egy cipő takarításról van szó. Egyébként most vettünk ki közös lakást, tehát nem sokáig fog ez tartani de , hogy említsem meg az anyosnak , hogy sok amit csinál?
2019. okt. 29. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Ott te vendég vagy.

Az anyja tisztította mindig a cipőit, megszokta, megcsinálta.

Nem helyetted csinálta meg, hanem a trehány, lusta fiacskája helyett.

Ne anyósodat hibáztasd, hanem a fiát.

Ha összeköltöztök, rajtad múlik, hogy háziasszony leszel, vagy a párod cselédje.

Ha érted a különbséget.

2019. okt. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Több mint 30 vagyok,de én még egy férfi cipőhöz se értem hozzá... eszembe se jutott,mert a férfiak gondoskodtak a saját cipőjükről.

Te kb. azon a szinten vagy,mint az anyja.

2019. okt. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez vicces: anyós és meny összeveszik, ki takarítsa ki a kicsike cipőit.
2019. okt. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hatalmas probléma :D Én a helyedben nem szólnék ugyanis itt nem is anyós a fő gond hanem a teszetosza fiacskája aki képtelen a saját caros cipőjét letakarítani és elnézi az anyjának, hogy megcsinálja helyette. Illetve minek csinálni a feszkót ha úgysem ott fogtok lakni?
2019. okt. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus ha ezert szólnál nekem, megkapnad a magadet h otthon rendezkedj. Pedig nem vagyok anyos :D


De egyébként tudod ki takaritaná a cipőt... Csinalja meg mindenki a sajátját. Nem kifogás h nem tudja, tönkreteszi... Majd megtanulja

2019. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköltöztök probléma megoldva.Mivel még az ő házába vagytokmegteheti,hogy beleszól bizonyos dolgokba.De a cipőjét takaritsa a párod
2019. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%

Én kijelentettem anyósoméknak, hogy mostantól nem kell a fia helyett elpakolni, ágyat bevetni stb, majd ő és én megcsináljuk! Nem kisfiú, attól hogy otthon lakik, nem kell gyerekként kezelni. Lehet felnőttnek is! Attól még a gyereke marad, de ne egy idióta 5 évesként kezeljék már!

Anyósom úgy beszélt vele sokszor, mint egy idióta az 5 éves idióta gyerekével kb! Nem volt képes felnőttmód, normálisan közlő hangsúllyal mondani ha valami baja volt, hanem mint egy idióta! Te úristen mondom!


Lefogadom a fiának nem baj! A férjemet sem zavarta, örült neki hogy megoldják helyette. Nagyon gyerek volt ő is amíg ott lakott. De olyan közegben nem is csodálom ha nem nött fel. A testvére a férjemnek 24 éves, de 10 éves esetleg agyilag...

2019. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
"Én kijelentettem anyósoméknak, hogy mostantól nem kell a fia helyett elpakolni, ágyat bevetni stb, majd ő és én megcsináljuk! Nem kisfiú, attól hogy otthon lakik, nem kell gyerekként kezelni. Lehet felnőttnek is! " Persze, persze. Anyóspajti hibája hogy töketlen a csávó, és baszik megcsinálni elemi dolgokat is..
2019. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!