Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, én érzem csak...

Normális, én érzem csak lekicsinyítőnek?

Figyelt kérdés
Anyósom állandóan a takarításról dumál. Régebben elhanyagoltam a dolgokat, de azóta megváltoztam. Állandóan olyanokat mond, hogy ez a lakás egy kincs, takarítsd, legyél jó kislány. Közbe vigyorog, lehet viccnek szánja, de nem fogja fel hogy nem vicces, hogy nekem egyáltalán nem tetszik ez a jó kislány kijelentés. 24 éves vagyok. Hogyan tudnám belőle egy életre kiölni ezt a kijelentést? Régebben más volt a probléma, most az megoldódott, arról leszokott. De ez rettentő irritáló. Legszívesebben külön költöznék a párommal saját lakásba, amibe csak a mi pénzünk van, de az lehetetlen. Egyéb tanács erre, hogy lehetne ezt megszüntetni?
2019. nov. 5. 11:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
10%

En nem osztom az eszt a kanapebol itt neked de hatha segitek! 22 voltam (no vagyok) mikor elkoltoztem otthonrol parommal kozos sajat keglibe :D hat igen nyilvan nem en dolgoztam meg erte de a fele az enyem mert orokoltem.


Minden ragyog de nem vagy koteles ugy vendeget fogadni h nem akarod.. beszelj paroddal. Menjetek ti latogatoba es a ti ajtotokat zarjatok be ennyi. Folyton takaritok de aki bele akarna az barmibe bele tudna kotni ezt te is tudod..

2019. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
14%

En a 31es vagyok. Oo ez komoly h ha nem ir ra h hazaertem akkor hivja vagy...vagy teged is hiv? Vigyetek orvoshoz a mamit. De szerintem ezen kivul mas olyan mely komoly bajokat irtal nem ezt ennel durvabbat hogy en a helyedben elhagynam es uj eletet kezdenek!!


Nekem az is sok hogy egy hosszabb ut utan irjunk/hivjuk a szuloket h odaertunk.. de haez ritka belefer. De 0-60 km utazasig..na nehogymar..

2019. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
47%

Te mennyire vagy biztos abban, hogy valóban a párod nevén van az ingatlan? Csak mert akkor nem mennének az anyja nevére és címére a számlák. Esetleg nincs rajta haszonélvezeti jog?ű


Másrészt a párod hülye lenne másik lakásba pénzt ölni, mikor van már neki egy. (Már ha van)

2019. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%
Amikor legközelebb jókislányozik, mondd meg neki, hogy a fia a rossz lányokat szereti.
2019. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Savlekotő ***** válasza:
64%
Külön él és anyu fizeti a számláit? És ettől akarsz te gyereket,ott is anyu rohangál majd helyette a gyerek dolgában,élvezni fogod.. Bio díszletnek hívom az ilyen anyjuk által kiherélt pasasokat.
2019. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
41%

35 os jol mondod!!


☢️Nalunk az volt mikor rendeztunk a SAJAT lakasunk dolgait h a parom anyja (gondolom kitalaltatok h en vagyok a no) akarta rendezni h majd o segit.. komolyan a gyomrom megfajdult az idegtol. De nem hagytuk. Mi rendeztuk. En az ilyesmirol fraszt kapok.

2019. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd akkor elbeszélgetek vele utoljára erről. És aki a retkes lakásról beszél...leírtam hogy régen elhanyagoltam dolgpkat, ami annyit tett, hogy nem mosogattam el...meg nem minden masodik nap porszívóztam hanem heti egyszer. És ez colt a baj....nem olyan retekre kell gondolni, aminel áll a por, piszok es a pók a falon.....nem volt soha akkora rumli....de mivel tisztaság mániás, neki már az is retek ha pl egy papucs a szobába van. Anyukámat ígyis tudon ápolni köszönöm szépen, mivel szinte mindennap járok hozzá...
2019. nov. 5. 20:13
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

#37

29-es vagyok

Elsősorban a te panaszáradatodra írtam, hogy költözzetek hozzátok! Az már csak egy plusz indok, hogy anyád rákos és előreláthatólag szüksége lesz segítségre.

Nem kell neked az anyós lakásában "szenvedned", amikor evidens, hogy költöznöd, vagy költöznötök(?) kellene több okból is onnan, akkor mindenkinek helyreállna a lelki békéje.

Neked is és biztos vagyok benne, hogy az anyós sem sírna vissza!

2019. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 Savlekotő ***** válasza:
75%
Lehet a párja se sírna vissza anyu hozna neki uj diszlet nőt..
2019. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Nem az Anyja által ismerkedtünk meg, úgyhogy én nem díszlet nő vagyok. 😂😂😂
2019. nov. 5. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!