Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosotok cseszett el valamit...

Anyosotok cseszett el valamit az esküvötökön?

Figyelt kérdés

Kezdem unni az öntelt egoista fejèt.Ugy csinal mintha ö lenne a mindenseg.

Az esküvö szervezesebe nem engedtük beleszolni de bepotolta.

Mivel falun esküdtünk ismerte az anyakönyv vezetöt akivel mi megbeszeltük h 5 en koccintunk mert mondta h altalaban kellemetlenseget lat mindenki kerülget mindenkit,szülököszöntö megvan koccintsunk a tanukkal köszönet jeleül.

Erre az esküvö napjan nyögte be h elrendezte h 9en koccintsunk,mi az h ö kimarad.Es nem kostolhatja meg a finom pezsgöt.

A templomi bevonulasom elcseszte mert orgonan zenelt valaki fennt.

Ö indult elöl a ferjemmel de annyira lassan setalt h mire apukammal megtettem az elsö 2 lepest a zene abbamaradt.

Azt se tudtam mi van ugyh kb futottam az oltarhoz annyira kinosnak ereztem.

A pap bocsanatot kert,ilyen meg nem törtent.

Anyosom semmi,es nem az h tolem!de apukamnak sem mondott semmit

nem csak egy lanya-apa bevonulast hanem apa lanya vonulast ami remelhetoleg 1 szer lett volna azt is elcseszte

Megneztem a kepeket a nyerseket,28 kep keszult arrol ahogy a ferjemmel megy a temlomban,rolunk 6.

A lenyeg h o legyen a kozeppontban mert rosszul van ha valami nem rola szol.

A lakodalomban ugy volt h 10 orakor van torte

a pincer mondta neki negyed 10 kor h szerinte leult a hangulat.hozzak e a tortat,o meg ravagta h hozzak.

Kulfoldrol szerveztunk mindent segitseg nelkul

rengeteg munkank van benne de elcsesz mindent.

A lenyeg h volt vofej es mi is ott voltunk,mondjuk minket kellett volna megkerdezni.A vofej es keson latta h mivan elkezdett minket keresni mire odaertunk a torta elol,az kellett verekednunk magunkat a nasznepen h a tortahoz menjunk.

Mi ugy szerettuk volna h odallunk az asztalhoz,villany lekapcs,meggyujtjak a tuzijatekot rajta es igy hozzak

mivel mi sem lattuk meg a tortankat.

Kellemetlen volt az egesz

Hajnalban osszepakolt egy csomo gyertyatartot es diszt amit bereltunk.

Masnap vettem eszre h ilyeneket is elrakott.

Hetfon mentunk fizetni a dekoroshoz pofamrol lesult a bor.megis mit gondol?ellopja valaki a nasznepunkbol a disziteseket,gyertyatartokat.

Meg vasarnap reggel o kelt eloszor mert ott aludtunk a hotelben az etterem folott,elkezdte bepakolni az autojaba a viragokat sutiket stb...

Anyukam szaladt h nana,jo lenne osztozkodni.

Elvitte volna haza magaval.

Arrol nem is beszelve h 3 gyertya tartot ellopott vastag uvegbol van es erdekes alakja van,ko draga lehetett.

Odaadta a sogorom felesegenek.

Jah nem am esetleg anyukamnak ha mar ilyet tett.

Semmibe veszi a csaladom mitha ok nem is leteznenek.

Most nagyot csalodtam benne.

Szivem szerint soha tobbet nem is akarnam latni.

Sokszor kemenyek vagyunk de nala nem hasznal.

egyik fulen be a masikon ki.

Mit csinaljak?ti mit csinaltatok volna?


2019. nov. 8. 21:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Jódarabig gondolkodtam azon, mi az a "vofej" aztán leesett, hogy vőfély :D
2019. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
A lopás nagyon gáz. A koccintás nem nagy ügy. Az orgonás miért nem játszott tovább? A torta nem rossz, hogy nem olyan későn volt. A fotós csinált képet róla, nem saját magát fotózta. Ne akadj fenn ilyen hülyeségeken, inkább élvezd a házasságot.
2019. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Most mutatta meg szamomr milyen ember.

Az h eddig jopofizott,en marha meg nem vettem eszre milyen valojaban.

Az mamam mikor meglatta aznap,ö akkor latta elöször az anyosom,

mondta is h még a szeme sem ál jòl.

Hat igaza van,a mama megmondja mindig.

Annyira felhuzott az anyosom h allandoan ezen kattogok.

Az esküvö 1 honapja volt,mi esküvö utam 2 nappal jöttünk is vissza küldöldre.Azota nem lattam szerencsere

De elvileg november vegen ki akar jönni apossal.

Mar gyomorgörcsöm van ha arra gondolok h napokig jo pofiznom kellene vele.

Az a baj nem tudom leplezni az erzelmeim es hajlamos vagyok kaffogni.

En le elnem az eletem nelküle.De a ferjemmel is kicseszek akkor.

Tanacstalan vagyok mit csinaljak

2019. nov. 8. 21:13
 4/34 A kérdező kommentje:

Neharagudj,itt ül a ferjem mellettem,sietve irtam nehogy meglâssa.

Vissza olvasva sokat elrontottam.😩

De talan ki tudjatok bogozni😁

2019. nov. 8. 21:15
 5/34 A kérdező kommentje:

Engem azert zavar mert el lett neki mondva.

De ö total leszarta h mi mit akarunk.Mi h inteztük.Nehogy ülnie kelljen mig magat mutogatni is lehet.

A zenere meg irtam h eleg hosszu volt, a pap is mondta sajnalja ilyen meg nem volt,

Kesön is indultak el mert leallt velem vitatkozni melyik oldalon kell allnia.

Sajnos az orgonas meg nem latott le.Lehet ha varok 1 percet kapcsol. de mar mindenki minket nezett,a pap az oltarnal.

Ijedelmem azt se tudtuk alljunk v haladjunk.

2019. nov. 8. 21:18
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Én tuti egy életre megharagudnék rá. Esküvő (jó esetben) egy életben egyszer van, ha már az enyém, hadd csináljam úgy ahogy akarom!


Mondd meg a férjednek (ha te is így gondolod), hogy te egy jódarabig nem szeretnél az anyós közelébe menni, ő meg ne jöjjön hozzátok.

Ha vázolod neki a helyzetet és nem lát benne problémát, akkor vele is elbeszélgetnék.

2019. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

A tortval meg az a baj, a vöfelynek szolnia kellett volna vagy minket megkeresi,ehelyett mint aki jol vegezte dolgat vedelt tovabb.

Anyukamra szamithattam egesz nap es egesz ejjel ha szükseg volt valamire vagy intzni figyelni kellett valamire

.

Anyosom jol berugott,hajnali 5 ig eltancolt,majd elpakolta ami menthetö volt.Majd sunyeszba pakolta be a cuccokat a kocsiba.

Mondjuk a szüleimmel meg velem is megkene beszelni a dolgokat vagy megkerdezni.

Sajnaltam anyukamat.Szerintem loszart sem adott neki emlekbe mint amennyi mindent elhozhatott

2019. nov. 8. 21:24
 8/34 Savlekotő ***** válasza:
89%
Ellopta a díszeket? Ne haragudj de ott kellett volna a sarkadra állni,a fiától is fosol meg ne lássa mit irsz ide,eleve nem kell töketlennel házasodni..
2019. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
A ferjednek amúgy feltűnt ebből valami?
2019. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%

Azt ne felejtsd el kérdező, hogy itt a GyK fórumon csakis te lehetsz a hibás, az anyósod soha nem...

Jellemző válaszok ilyenkor: Költözz el/ne beszélj vele vagy hagyd ott a mamakedvence kisfiát is mert nem fog kiállni melletted.

2019. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!