Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés apósomtól?

Figyelt kérdés
A férjem 30, apósom 55 és minden egyes nap felhívja. Ezzel semmi gond, viszont minden nap megkérdezi hogy evett-e? Nincsen semmilyen táplálkozási rendellenessége soha nem is volt illetve könyörgöm egy 30 éves nős férfiról van szó! Pár napja műtöttek így nyilván nem a konyhában tevékenykeden. Ma is felhívta és mondta a férjem hogy hát ma még nem ettünk (du 4 felé) csak szevdicset mert fekszek és nemsoká rendel kaját. Teljesen kiakadt hogy milyen élet ez ahol kaját kell rendelni több ezer forintból mikor negyed annyiból meg lehetne úszni ha főznék! 4 fia van a legkisebb 17 éves nem fejezte be a középiskolát csomószor meglopta a szüleit nem inkább ezen kéne aggódnia? Van egy 30 éves nős külön elő fia és minden nap meg kell kérdeznie hogy evett-e?! 3 napja volt laparoszkópiás műtétem amivel hazajövetel után rögtön vissza is kellett mennem mert véreztem, igyekszek pihenni ő meg azon kattog hogy nem főztem a fiának?!
2019. nov. 15. 02:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

Normális választ nem láttam az előttem lévőknél.

Csak kérdezem,neked nem tök mindegy az a pár perc naponta ,amit a férjed telefonálással tölt el ? Nem tök mindegy kivel beszél pár percig ? Vagy valami beteg aggyal rendelkezel,és a másik nem csinálhat amit akar ? Vagy ha dumálnak a hátad mögött,12 éves vagy,aki ezzel foglalkozik ?

Nőj fel basszus,a férjedet hagyd beszélni telefonon,semmi közöd hozzá hogy ha 1 nap az apja megkérdezi evett-e.Majd ha nem tetszik neki,nem veszi fel a telót,idióta.

2019. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
A párod béna? Nem tud magának fözni? Felesége cagy nem a szolgàja könyörgöm ráadásul beteg is vagy! Ne haragudj de micsoda apuka aranyatszaró kicsi fiához mentél hozzá! 30 évesen tessék felnöni neki mostmár!
2019. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Mi a probléma ezzel? Engem a nagyanyám hívott fel anno mindennap megkérdezni, hogy milyen az idő-egy városban eltunk- és hogy mit ettem ebédre. Egyedül volt, unatkozott, ez volt az egyik fix napi programja. És? Nekem nem okozott gondot erre válaszolni.

Ha nálatok ez eget rengető probléma, akkor a kedves férjednek kell lerendeznie az apjával.

2019. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Azért 1-2 válaszon pislogtam rendesen :) Nem munkanélküli, csak nem mindenhol úgy működik az élet hogy az embernek kidolgoztatják a belét is hogy este 10-re hazaessen aludni. Igen itthon van délután 4-kor hogy velem legyen.

Nem vagyok féltékeny, egy házasság és a szülőkkel való kapcsolat nem említhető egy lapon, nekem is van szerencsére egy kedves szerető apukám és anyukám :)

Én nem bánom hogy erre az időre uram bocsá megkésett hogy rendelt a férjem enni! Igen nem egy nagy konyhatündér és tudna sütni hurkát(...) meg rántottát csak lehet hogy mást is ennénk.

Persze hívja fel a gyerekét sőt nekem fura de felőlem kérdezze meg hogy mit evett de nem dől össze a világ mert most úgy alakult hogy nem főzök. Bűnösnek érzem magam? :D Hát hogyne. Minden nap van friss főtt étel itthon normál esetben. Nem azért mert KELL főznöm jó feleség módjára hanem azért mert imádok főzni és finomakat enni.

2019. nov. 15. 12:57
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs gond, akkor csináljunk! Az eszem megáll!
2019. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem sem normális. Viszont tedd össze a két kezedet, hogy messze éltek tőle!
2019. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem élünk messze sajnos.. ÉN élek messze a saját családomtól barátaimtól apósom kb 40 percre lakik tőlünk.
2019. nov. 15. 16:55
 18/23 anonim ***** válasza:
45%
Valamit piszkosul elronthattam a gyerekem nevelésén, mert tőlem meg ő szokta megkérdezni, hogy ma mit főztél, vagy mit kajáltál?
2019. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

"hát ma még nem ettünk (du 4 felé) csak szevdicset mert fekszek és nemsoká rendel kaját. "

Ne haragúdj, de nem tudlak sajnálni. Te mentél hozzá egy ilyen életképtelenhez.

30 évesen tudnia kéne neki is főzni, nem az őskorban élünk. Mi lenne vele, ha nem lennél te és a szülei? Akkor ki főzne neki? Éhen halna?

Nem gyerek már. Szánalmas ez a viselkedés...

Téged műtöttek, nem neked kellene főzőcskézni, hanem kérdés nélkül neki, hogy megkönnyítse a dolgod és pihenhess.

A társad. Egyenrangú társad. Nem a gyereked.

2019. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
A férjeddel élsz együtt, de *25 éves nő vagyok Európa másik végében, 'egyedül'.*... Sántít a dolog, most akkor mivan?
2019. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!