Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés apósomtól?

Figyelt kérdés
A férjem 30, apósom 55 és minden egyes nap felhívja. Ezzel semmi gond, viszont minden nap megkérdezi hogy evett-e? Nincsen semmilyen táplálkozási rendellenessége soha nem is volt illetve könyörgöm egy 30 éves nős férfiról van szó! Pár napja műtöttek így nyilván nem a konyhában tevékenykeden. Ma is felhívta és mondta a férjem hogy hát ma még nem ettünk (du 4 felé) csak szevdicset mert fekszek és nemsoká rendel kaját. Teljesen kiakadt hogy milyen élet ez ahol kaját kell rendelni több ezer forintból mikor negyed annyiból meg lehetne úszni ha főznék! 4 fia van a legkisebb 17 éves nem fejezte be a középiskolát csomószor meglopta a szüleit nem inkább ezen kéne aggódnia? Van egy 30 éves nős külön elő fia és minden nap meg kell kérdeznie hogy evett-e?! 3 napja volt laparoszkópiás műtétem amivel hazajövetel után rögtön vissza is kellett mennem mert véreztem, igyekszek pihenni ő meg azon kattog hogy nem főztem a fiának?!
2019. nov. 15. 02:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

#20

Közben vőlegény lett a nemlétező férjből! :D:D:D

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2019. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A vőlegényes kérdés nem hozzám tartozik egyébként örvendek, hogy a napod fénypontjául az szolgál, hogy összefüggéseket keresel random kérdések között. Vegyél egy kutyát, önkénteskedj találj magadnak valami hasznos elfoglaltságot :)

Egyedül vagyok igen abban az értelemben hogy nekem pl nem itt él a családom vagy a barátaim ettől függetlenül lehetek házas és élhetek a férjemmel távol az otthonomtól nem?!

2019. nov. 26. 00:26
 23/23 anonim válasza:

A vőlegényes kérdést én írtam ki, de engem is betamadtak 😂

Kérdező, remelem azota javult a helyzetetek

2020. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!