Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet megbocsáltani egy...

Lehet megbocsáltani egy anyósnak,?

Figyelt kérdés

A történet.

Van egy lányom 3éves.az apjával szét mentünk ..mert börtönbe került..össze jöttem egy pasival még 2017ben.Normális.!!

Született egy gyermekünk.Januárban lesz egy éves. Tavaly nyáron,még terhes voltam evvel a babával,össze vesztünk az anyósommal.vagyis verekedtünk inkább,mert a lányával volt vitánk,hajba kaptunk,aztán jött az anyós..végül azapós is nekem jött.egyszerre hárman.Parom akkor dolgozott nem látta.

Azt mondták hogy nem a mostani párom gyereke hanem zabi gyerek meg stb stb.

Míóta meglett a kicsi az anyós bánja a dolgot.jönne jópofizni ,mintha nem lett volna semmi.nyáron vett járókát a gyereknek. Vissza küldtem,még meg kérdezte hogy miért haragszom.

Eszébe juttattam..ami történt..egy faluba lakunk.de azóta nem beszélünk. A párom viszi néha a kicsit hozzá.de én nem megyek,ő nem jön szerencsére.

Meglehet az ilyet bocsájtani? Párom zrülne ha békülnék,de nem tudom elfelejteni,szóba kerül az anyja,hányingert kapok tőle.. Bocsi ha hosszú.


2019. nov. 19. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Putritempó.
2019. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Cigányok, Mónika-show.
2019. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Szépek is a kultúrális különbségek... :D
2019. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ronda történet, sajnálom. A megbocsátás a te dolgod.


Én úgy vagyok vele, hogy ha engem valaki istenigazából megbántott, ha a lelkemet összetörte, és ezt szándékosan tette, akkor az Istennél kérje a bocsátnatot, mert én sem nem akarok, sem nem tudok megbocsátani.


Nem is tesz jóvá semmit, nincs is értelme.

2019. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,magyarok vagyunk nem cigányok
2019. nov. 19. 16:30
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

"Hozzáteszem,magyarok vagyunk nem cigányok"

Még szebb!

A cigányoknál az olyannak semmi jelentősége, hogy összeálltál egy bűnözővel, gyereket szültél, a pasi börtönbe került. Gyorsan összeálltál egy másikkal, AZONNAL teherbe estél, a családdal verekedtek, utána meg nem tudják mi a gond, de egy állítólag nem cigánytól azért többet várna el az ember.

Normális emberek nem így élnek, de te nyugodtan békülj ki a retyerutyával, gyakorlatilag ilyen életvitel mellett nem számít.

2019. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

“Há de kijé a puja?”

[link]

2019. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Máunika.

Amúgy én elhiszem, hogy nem vagytok cigányok, csak iszonyat buta prolik.

2019. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez lesz abból, ha az ember kibukik általánosból. Először végezz el valami iskolát, mert egyszerűen nem érted a világot magad körül.
2019. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi cigányt láttam már akik Olasz, Magyar, Spanyolnak vallják magukat. Tipikus jelei hogy cigányok:

Nem tudnak írni

Hazudnak

Verekednek

Börtönben a fél család

Dugnak össze vissza és szülnek

2019. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!