Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet megbocsáltani egy...

Lehet megbocsáltani egy anyósnak,?

Figyelt kérdés

A történet.

Van egy lányom 3éves.az apjával szét mentünk ..mert börtönbe került..össze jöttem egy pasival még 2017ben.Normális.!!

Született egy gyermekünk.Januárban lesz egy éves. Tavaly nyáron,még terhes voltam evvel a babával,össze vesztünk az anyósommal.vagyis verekedtünk inkább,mert a lányával volt vitánk,hajba kaptunk,aztán jött az anyós..végül azapós is nekem jött.egyszerre hárman.Parom akkor dolgozott nem látta.

Azt mondták hogy nem a mostani párom gyereke hanem zabi gyerek meg stb stb.

Míóta meglett a kicsi az anyós bánja a dolgot.jönne jópofizni ,mintha nem lett volna semmi.nyáron vett járókát a gyereknek. Vissza küldtem,még meg kérdezte hogy miért haragszom.

Eszébe juttattam..ami történt..egy faluba lakunk.de azóta nem beszélünk. A párom viszi néha a kicsit hozzá.de én nem megyek,ő nem jön szerencsére.

Meglehet az ilyet bocsájtani? Párom zrülne ha békülnék,de nem tudom elfelejteni,szóba kerül az anyja,hányingert kapok tőle.. Bocsi ha hosszú.


2019. nov. 19. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

"mert a lányával volt vitánk,hajba kaptunk"


Te kezdted.

2019. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! Hiába töröltetted a válaszokat, attól még igazam volt. Tudom, fájt az igazság.
2019. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön a ban mert leírtuk az igazságot.
2019. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem semmi, hogy egy éves gyerek mellett új pasit kerítettél.
2019. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Börtöntöltelék pasi

2. Családon belüli verekedés

3. Trágya helyesírás


Konklúzió: cigányok vagytok.

2019. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó sztori, csupa értelmiségi családtaggal. Szupi cuki!
2019. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyóssal verekedni? F.asza...
2019. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne essetek mar ennyire szerencsetlen nonek... eleg durva gyulolet es rasszizmus tombol egyes emberekben, mit artott nektek a kerdezo??


Szerintem okkal haragszol, normalis vilagban nem kezd el 3 ember verni egy terhes egyeduli not. Viszont haragot tartani se jo a vegtelensegig, ha ugy latod, hogy tenyleg megbanta es kesz bekulni, te pedig meg tudsz neki bocsatani, akkor bekulj ki vele.

2019. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
La Maffia Familia
2019. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!