Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak/apósnak pénz karácson...

Anyósnak/apósnak pénz karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából ötletem sincs, minek örülnének, vagy mire van szükségük, ezért párommal úgy gondoltuk, hogy kapnak fejenként 5000 forintot (ennyi fér bele a költségvetésbe, 6 embernek ajándékozunk), amit majd szép díszes borítékban teszünk a fa alá. Már egyszerűen nincs más ötletem, milyen tárgyi ajándékot adhatnánk nekik, így ez tűnik a legjobb megoldásnak. Szerintetek? Én kicsit kellemetlennek érzem, de a család többi tagjának már tudjuk minden óhaját. Egyedül anyósom és apósom nem szól semmit.

2018. dec. 12. 14:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Végülis annyira nem gáz, vehetnek belőle amit szeretnének, amire igazán vágynak, vagy ténylegesen szükségük van rá, nem? Zavar, hogy ilyen személytelennek érzem.
2018. dec. 12. 14:55
 2/22 anonim válasza:
95%
Akkor inkább utalvány, bár a párodnak csak kéne tudnia, hogy mi kell nekik.
2018. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem felnőtt, önálló keresettel rendelkező embereknek valóban kínos pénzt adni. Kicsit olyan, mintha ezzel azt üzennéd, hogy biztos rá vannak szorulva. Ajándékozzatok élményt. Színházjegyet/bérletet, masszázsutalványt. Akármilyen ajándékkártya is jobb ennél, ha van kedvenc üzletük. Például ha após szeret horgászni, akkor egy 5000 értékű kupon egy horgászboltba és máris személyesebb.
2018. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eléggé kis zárkózottan élnek. Színház, mozi stb. olyan, amihez utazni kell, úgyhogy az kilőve. Hobbijuk nincs. Igazából a ház körüli teendők, meg a munka érdekli őket. Masszázsterapeuta van a családban, de még hozzá sem mennek el, pedig ingyen megcsinálja. Ezért nincs már semmilyen ötletem. Annyit nem beszélek velük, hogy tudnám, mivel szerezhetek örömet, a párom meg ezzel nem foglalkozik, így ő sem tudja, mit adhatnánk.

Tavaly turmixgépet kaptak, igazából az is csak akkor van használva, ha én csinálok benne turmixot...

2018. dec. 12. 15:06
 5/22 A kérdező kommentje:
A mozihoz utazáshoz annyit fűzök, hátha érthetőbb, hogy ők a szomszéd városba sem buszoznak át, így félő, ha kapnak ilyesmi jegyet akkor fel sem használják. Wellnessre sem mennének el szerintem.
2018. dec. 12. 15:07
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Bor, jobb minőségű vagy különlegesebb édesség, kávé, aszalványok, dióbél, csokoládé. Azt csak lehet tudni mit szeretnek, fejenként 5000ből egész szép csomagot össze lehet állítani.
2018. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vegyetek valami jelképeset vagy hasznos apróságot, de pénzt... az olyan személytelen, főleg karácsonyra...
2018. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Pénz nagyon ciki lenne, akkor inkább valamilyen vásárlási utalvány, de vehetsz egy jobbféle bort is apósnak, anyósnak meg bonbont, vagy esetleg a konyhába valamilyen felszerelést, amit tudod, hogy nincs, vagy már elkopott, de ha teázik, kávézik, akkor azt is lehet.
2018. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Újság előfizetés,vásárlási utalvány,ajándék kosár.
2018. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Olvasva a hozzászólásaidat is, megértem, hogy gondban vagytok.

Ebben az esetben esetleg vegyetek nekik olyan ajándékkártát, amivel hasznos dolgokat tudnak vásárolni. Legvégső esetben az Aldinak és a Pennynek is van ilyen kártyája. Háztartási dolgok, ennivaló annak is kell, aki nem vesz semmit és nem jár sehová.

2018. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!