Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennének ha ilyen...

Ti mit tennének ha ilyen "anyósotok" lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal együtt vagyunk már elég sok éve és a huszas éveinekben járunk.

A párom édesanyja az első évben szeretett engem, de mostanában azt veszem észre hogy sunyiskodik a hátam mögött és nem szeret pedig én mindent megteszek hogy jó kapcsolatunk legyen! Ha veszek neki ajándékot azt kidobja.

A barátom majdnem eljegyzett csak a drága anyósjelölt lebeszélte a fiát róla, akkor utána úgy volt hogy összeköltözünk, de az anyja kézzel-lábbal megakadályozta ezt hogy ne koltozzunk még össze mert fiatalok vagyunk 25 évesen...

Nemrég láttam a párom telefonjaban hogy az édesanyja zsarolta a páromat azzal hogy ugye őt szereti a világon a legjobban és nem helyezhet elé mást.

Tudom ő a drága kisfia, de elkéne már engedni!!

Fogalmam sincs mit csináljak, mert a barátomat szempillantás nélkül manipulálja. Már próbálom nem keresni a párom anyjával a társaságot, de ha baja van egyből felhív hogy segítsek én meg persze pattanok.

Ti mit tennének a helyemben?


2019. nov. 21. 09:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha a páromat letudná beszélni az anyja arról, hogy megkérje a kezemet, akkor egyből megmutatnám neki, hogy merre van az ajtó.

Fiatal vagy még, még van lehetőséged olyan palit keresni aki letudott válni az anyjáról. A párod nem tud, nem is akar. Képzeld el mi lenne ha gyereketek lenne... Megkeserítené az életed a nő és a párod még hagyná is. Addig hagyd el amíg nem késő.

2019. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

A párod anyukája meg fogja keseriteni az életeteket.Nekem nem volt anyósom,viszont a férjem huga és bátyja volt a "szülei"a férjemnek.Beletapostak teljesen az életünkbe, ugy értve mindenbe beleavatkoztak és beleavatkoznak.Végig fogják kisérni az életünket, hogy ne tudjunk békében élni.Ugyanis az a céljuk,az volt a céljuk,hogy elõbb õk és aztán én.Ez mind azért mert a férjem, gyenge és nem meri kiosztani õket.

Orránál fogva vezetik a férjemet, ha nekik kell valami akkor rögtön ugrik, de ha forditva van szükség segitségre,akkor nincs viszonozás.

Ne maradj egy ilyen férfi mellett, mert sajnálni fogod!

Na és még annyit,hogy a férjem sokkal tanultabb a testvéreinél,mégis orránál fogva vezetik.

2019. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
NEM kémkedünk, nem olvassunk bele engedély nélkül más üzenetibe. És nem fogjuk rá az anyósra hogy töketlen a párunk, hanem lépünk, és normális társat keresünk időpocsékolás helyett.
2019. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ilyen volt a párom anyja...de az én barátom kiállt mellettem. Megmondta az anyjának, hogy én fontosabb vagyok neki és ha nem hagy békén akkor megszakítja vele a kapcsolatot örökre. Nem az anyját akarja elvenni, hanem engem.

Egy ideig nem beszéltek, utána rájött az anyja hogy hibázott.


Talán a te párodnak is tököt kéne növesztenie.

2019. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Hogy mit tennék?

Menekülnék!

Nem normális egyik sem.Ez beteges amit a nö is müvel.

De az is h a párod ennyire ragaszkodik hozzá...

Gyorsan elkezdenék gondolkodni hova szedjem a sàtorfàmat...

Teljesen tönkremész ha maradsz.

Vagy behodolsz te is,es egy kis papucskajuk leszel.

Ha ellenalsz a parod fog kidobni mert te leszel a szemeben a szar ha az anyja ellen mész.

Vagy meg most menekülsz,mig nem kèsö!

2019. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

A kerdezok kozt is sok a buta. "Jajj először szeretett most meg nem? Biztos azert mert te vagy a sz..". Hát engem talált már meg olyan anyos jelolt aki először szeretett, aztan amikor rájött hogy engem nem tud befolyasolni, es a fia jobban hajlik arra amit en mondok, kitort a világháború.

Amugy meg a parod a hibas, hogy hogy nem latod? Anyuci pici fia, latszik rajta, azert mert a parod meg most is az o mellen csüng. El se jegyez es ossze se költöztök csak miatta? Itt vagy az lesz hogy valaszt a parod hogy anyuka maradjon az elso, vagy pedig te, es ha nem akkor meg szakitasz. Kesobb is mindig bele szólnaaz eletetekbe, a fatoku baratod meg hagyna.

2019. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem az anyósjelölttel kell "tenni" valamit, hanem a barátoddal. AZ anyós sem az eljegyzést, sem az összeköltözést nem tudta volna megakadályozni, ha a párod valóban akarta volna. Kérdés, hogy akarja-e egyáltalán.
2019. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Anyósom első perctől utál.mikor össze akartunk költözni,térdenállva bömbölt,meg öngyilkossággal fenyegette a férjemet.

De rácseszett,mert vagyok olyan rafkós,mint ő,összeköltöltöztünk...a férjemmel közös (50-50) házában.eljegyzéskor konkrétan elfordította a fejét a gyűrű felhúzásakor.

Kellett pár év mire nagyjából felfogta,hogy bizony nincs már irányítási lehetősége,és hogy hiába próbálja uszítani a férjemet,mellettem áll ki,ha a fene megeszi akkor is.

A mai napig utáljuk egymást,de nagyjából megtanultunk egy tető alatt élni

2019. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Jesszus milyen sztorik, nem semmi. Én is ismerek egy ilyen fickót, aki mellől az anyja elüldözte a barátnőket. Már nagypapakorú kb remeteként él.

Te miért nem keresel olyan pasit, aki nem az anyja csecsein csüng felnőtt létére?

2019. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Na már megint a telefonnal vannak egyesek...

Ha nincs mit titkolni, mi olyan takargatni való? Miféle titkos magánélet van egy párkapcsolatban? Akik szerint tilos belenézni a másik telefonjába, gondolom az is szokott rejtegetni dolgokat, ezért hivatkozik annyira tisztességre, nehogy az övét is meglássák!


A párod édesanyja sosem kedvelt, csak eljátszotta valószínűleg - a fia miatt! Ezzel a fiát is beetette, meg ugye téged is. Én is azt szerettem volna, de engem sem szeretnek. Csak én első pillanattól éreztem, hogy valami nem stimmel.


Ajándékot kidobja? Honnan tudod amúgy? De ilyen esetben nem adnék neki semmi jelentős ajándékot neki. Vagy semmit...

Én ajándékba sütöttem nekik, meg sem kóstolták amikor én vittem hozzájuk (még csak járkáltunk egymáshoz a férjemmel hétvégente). Azóta, hogy sajátban lakunk és eljöttek hozzánk, nem merték megcsinálni hogy a fia előtt nem eszik abból amit én csináltam! De ő sem foglalkozott sosem az én ajándékaimmal. Sőt, semmibe vette. Most a fia előtt nagyon meg kell magát erőltetni.


Összeköltözés: átérzem! Anyósom éveken keresztül azt nyomatta, hogy az albérlet pénz kidobás! Ezt bele is nevelte a fiába. De én menni akartam. Amikor aztán én össze vesztem a családjával, anyóssal összekülönböztem mert kimertem mondani az igazságot, elküldött a fenébe minket lakni. Utána egyszer nem hallottam, hogy drága az albérlet! Még keresni is akart nekünk.


A telefonos dolog... Tudd, hogy a hátad mögött folyamatosan ezt csinálja. Az én anyósom nagyon rafináltan csinálja. Szerintem a férjem előtt ők rólam egy büdös rossz szót ki nem ejtenek, közben kinyalják a seggét. Amikor én ott voltam, de a férjem éppen kint volt, volt hogy arcomba azt vágták ők engem nem szolgálnak ki! Szolgáljam magam ki ha éhes vagyok. Bejött a férjem, akinek anyós pedig megmelegítette a kaját és elé tette. A férjem persze nem akarta elhinni, mert ő mást sem lát meg csak ezt akarja meglátni, hogy anyuka a tökéletes édesanya aki annyira nagyon szereti őt, ja meg engem is szeret hiszen sosem mond rólam neki rosszat! Mondtam neki, ha olyan jó emberek és szeretnek engem, amire én vágytam a legjobban, szerinted miért hazudnám amiket elmondtam? Hogy ők mit csinálnak a hátad mögött? Amikor éveken keresztül mondogattam neki, hogy úgy érzem bármit teszek, az anyjáék nem szeretnek. S volt rá precedens, hogy előtte is kiosztottak. De olyanért, amire ő kb verte a mellét (hogy én nekem ki kéne szolgálni a kicsi fiát). De semmi ész érv nem használ neki sem! Egyszer azt mondta a férjem (akkor egyszer őszintét mondott ebben): jobb neki a homokba dugni a fejét - mert akkor úgy ugye nem fáj az igazság nyilván!

Már nem mond ellent amikor elmondom a véleményem anyukáról meg hogy mit csinált velem, de látom hogy nem akarja elhinni. Hát akkor egészen eddig hazugságban élt! Inkább bedugja a homokba a fejét.


Én inkább megtartom a távolságot anyósékkal! Nagyon figyelek mit mondok előttük! Minden szavam meggondolom! Mindennel visszaéltek eddig amivel csak tudtak rólam. Túlságosan kiadtam magam nekik korábban. Sógornő pedig áztat mások előtt és ellenem fordítja az idegen embereket is, akikkel életemben sem beszéltem 2 büdös szót sem! Ja és levegőnek néz, szó szerint értsd!


Legyél rafinált!

Anyós saját fegyverével élj!

Én beszólok ha úgy van. Csipkelődök, azzal amiről tudom hogy fáj neki. Hagy fájjon. Engem ők egyátalán nem kíméltek! Nem szeretnek! Nem sajnálnak! Én sem őket. Már nem érzek semmi sajnálatot irántuk, akkor sem ha egy komoly betegségről volt szó egyszer. Mindent kiöltek belőlem. Nekem tiszta a lelkiismeretem...


Beeszélgess el a pároddal!

2019. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!