Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennének ha ilyen...

Ti mit tennének ha ilyen "anyósotok" lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal együtt vagyunk már elég sok éve és a huszas éveinekben járunk.

A párom édesanyja az első évben szeretett engem, de mostanában azt veszem észre hogy sunyiskodik a hátam mögött és nem szeret pedig én mindent megteszek hogy jó kapcsolatunk legyen! Ha veszek neki ajándékot azt kidobja.

A barátom majdnem eljegyzett csak a drága anyósjelölt lebeszélte a fiát róla, akkor utána úgy volt hogy összeköltözünk, de az anyja kézzel-lábbal megakadályozta ezt hogy ne koltozzunk még össze mert fiatalok vagyunk 25 évesen...

Nemrég láttam a párom telefonjaban hogy az édesanyja zsarolta a páromat azzal hogy ugye őt szereti a világon a legjobban és nem helyezhet elé mást.

Tudom ő a drága kisfia, de elkéne már engedni!!

Fogalmam sincs mit csináljak, mert a barátomat szempillantás nélkül manipulálja. Már próbálom nem keresni a párom anyjával a társaságot, de ha baja van egyből felhív hogy segítsek én meg persze pattanok.

Ti mit tennének a helyemben?


2019. nov. 21. 09:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

"Nem tudom az ilyenek mit szeretnének, ha a fia mindig otthon lakna vele, agglegényként?"

Ugyanez jutott eszembe. Szóról szóra. Amúgy lehet, hogy igen.

Mindenesetre itt a pasi az érdekesebb. Amikor az én párom el akart jegyezni, ott aztán próbálkozhatott volna az anyja bármiféle lebeszéléssel (mint ahogy próbálkozott is). Egyik fülén be, másikon ki, jól van, anyu, akkor holnap nem jövök, szia. Szóval ez egy felnőtt reakció az érzelmi zsarolásra. A párod még anyuci kisfia.

2019. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenek a nők...
2019. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%

14:41-es:

"Ha nincs mit titkolni, mi olyan takargatni való? Miféle titkos magánélet van egy párkapcsolatban? Akik szerint tilos belenézni a másik telefonjába, gondolom az is szokott rejtegetni dolgokat, ezért hivatkozik annyira tisztességre, nehogy az övét is meglássák!"


Ez a lehetö legidiótább dolog, amit valaki ki tud találni!


A telefonon nem csak apárkapcsolattal összefüggö dolgok lehetnek, hanem pl. a barátnömmel (nö vagyok) folytatott privát beszélgetés az ö problémáiról, amit NEKEM mond el, és nem a páromnak, ugyanis a párommal nem feltétlen van olyan bizalmas kapcsolatban, mint velem.

Vagy valaki ismerös vagy családtag ír olyan (lelki vagy egészségügyi) témról, amit VELEM akar megbeszélni és nem másoknak is szétkürtölni!

Ami az ÉN telefonomban TITKOLNIVALÓ, az NEM az én titkom, hanem másoké, és azt is illik tiszteletbent tartani!

2019. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Metionin ***** válasza:
100%
Hát én keresnék egy olyan férfit, aki 25 évesen már nem anyu cicijén lóg.
2019. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Atyaég, milyen sztorik. Nem is tudom, hogy tudnak úgy élni nők/férfiak, hogy az anyós/após utálja őket.


Az ilyen embereknek nem volt olyan élményük, hogy őket is utálta anyós/após? Akkor talán nem ez lenne a véleményük...

2020. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Megkérném a csávómat hogy keresse meg a tökeit, vagy felejtsen el. Ebben a sztoriban nem az anyóssal van a fő gond.
2020. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!