Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valaki volt hasonló helyzetben...

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Párom édesanyjáról van szó, mentális beteg elég durván. Mikor összejöttünk erről én nem tudtam... Több konfliktusunk volt, több példa volt rá, h szó szerint kidobott, én bevallom őszintén, h volt h visszaszóltam, amit nem kellett volna igen, de soknak éreztem.


Banális dolgokon akad ki, holott persze értem, h beteg.


Ma már ott tartunk, h én nem teszem be oda a lábam, egyrészt allergiás vagyok a porra, ő nem takarít semmit, megkaptam, h milyen nőszemély vagyok, biztos otthon nálunk minden steril és igényes.Másrészt, kidobott, mert egyik hozzátartozóm elhunyt, és ne a barátomnak panaszkodjak, menjek el, nem az ő dolguk ez.


Full rendes voltam vele, vittem kávét, ajándékot stb. Szülinapomra eljött. Haragszik azért mert zuhanyozni merek ott vagy mert lehúzom a wc-t és az plusz költség. Nem dolgozik egyébként.

Egyik alkalommal ott maradt egyik pólóm, nem mosta ki mert IDEGEN vagyok. Közben az én anyukám a barátom alsóneműit is kimossa. Nonszensz.


Félek mi lesz a jövőben, ha netán lesz babánk. :(

23 éves vagyok, barátom 25. 2 éve járunk.


És mielőtt rákérdeznétek, igen, szóltam a barátomnak, ezeregy veszekedésünk volt emiatt, h ő jöhet hozzánk, az ő anyjához én nem.


Barátom nem akar lemondani az anyjáról, én se kérhetem erre, csak fáj, hogy az ismerőseim mind mennek anyóshoz ebédre- vacsira, nekem meg agy pohár vízre sincs ott jogom, nem vagyok züllött, egyetemet fejeztem, dolgozok, nem iszo, szeretem a gyerekeket, jólelkű vagyok stb. Más örülne, ha ilyen menye lenne. Beteg ember tudom, és nem lesz jobban soha. Mi a teendő ilyenkor


2019. nov. 23. 16:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
32%
Végre megérkezett az esti szidjuk a vén banyát kérdés!
2019. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
57%
Az egyetemen észt nem osztanak.Mit nem értesz azon hogy valaki beteg agyilag ? Mert ha beteg,egyértelmű hogy nem lehet beszélni vele normálisan,mit lehet tenni ? Semmit.Nem mész oda ahol nem szeret valaki,kész.Olyannal meg együtt se lennék aki a legelején nem mondja el hogy az anyja milyen beteg,gyereket meg végképp nem szülnék ha van kockázat hogy mentális beteg lesz ő is.
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi baj van az anyósokkal! Ja nem csak azokkal.. Lentebb olvasok 4 írást ami "utálom az anyámat" tartalommal rendelkezik.
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értem, minek nyalizol egyáltalán az anyjának??? Meg mindenáron oda akarsz menni, mikor nem lát szívesen, meg mocsokban él. Csak én nem értem?


Tudom, szarul esik, én az anyósnál az 5 és fél év alatt tudod hányszor voltam? 1-szer. Akkor megmondta, nem vagyok szívesen látott egyén a fia társaságában, mert ő azt szeretné, ha minden maradna úgy, ahogy volt. Hát jó. Már 1 hetes volt a lányom, mikor a párom elmondta, hogy gyerekünk lett. Azóta jön kéthetente, adok neki enni inni, aztán megy haza. Mi (én és a lányunk) azóta se voltunk egyszer sem nála, őszintén szólva nem is hiányzik. Mikor tudom, hogy jön, akkor is csak nyűg, nemhogy még én is menjek. Pedig a párom ugyanúgy megy hetente, kocsival 10 percre lakik.


A tanácsom, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel! Ha a kapcsolatotok ezen kívül rendben van, akkor tegyél rá magasról, ne foglalkozz vele, csinálj úgy, mintha nem is lenne! Ne vegyél neki semmit, ne próbálkozz! Ha tényleg a betegsége miatt ilyen veled, akkor mindhiába, ha meg csak erre fogja, de szimplán utál, akkor sem jobb, de hidd el, hogy NEM TUDSZ VELE MIT KEZDENI! Az egyetlen megoldás, hogy NEM FOGLALKOZOL VELE!

2019. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
49%

Azért megdöbbentő, hogy mennyien javasolják a kérdezőnek, hogy hagyja el a párját,mert BETEG az anyja..hiába írkáljátok itt a “gonosz anyós” sztorikat, mert teljesen más, ha valaki beteg vagy ha eredendően paraszt..


Kérdező. Két dolgot lehet tenni:

A párod beszélhetne az anyja háziorvosával (ha már a mamával nem lehet), hogy rossz a helyzet és segítsen eljuttatni kezelésre. Bár ezt már rég meg kellett volna tenni, elsősorban az ő érdekében.

Te pedig ne legyél ilyen viráglelkű. Te is írtad, hogy beteg, de nem vagyok benne biztos, hogy fel is fogod, hogy ez mit jelent. Szent is lehetnél, akkor is így viselkedne, mert nem áll kezelés alatt. Te annyit tudsz tenni, hogy felfogod, hogy a viselkedése a betegségének köszönhető és kész.

2019. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
45%

Anyuci pici fiát bizony igenis ki kell dobni a búsba. Mert egy ilyen kapcsolat soha a büdös életben nem lesz se jó, se normális... Aki meg ezt nem érti meg, az szenvedjen nyugodtan, de akkor csöndben magában, ha már változtatni nem akar.

A pasi meg majd rájön pár ilyen szakítás után, hogy lehet, hogy nemet is kéne neki mondani...

2019. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
81%
18-as vagyok. Válaszom: Azért mert szeretem. De nem tudom, hogy mit...
2019. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelmű a helyzet. A párodnak választania kell közted és az anyja között. Ha erre nem képes, keress mást magadnak!
2019. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy a párod megpróbálja rábírni az anyját, menjen el orvoshoz és kezeltesse magát, nem tud semmit tenni. Beteg embert a téveszméiről nem lehet lebeszélni.

Viszont nekem elég fura, hogy eltitkolta anyós betegségét. Én tuti megpróbálnám kideríteni, van-e másnak is mentális betegsége a családban, mert ha igen, akkor esélyes, hogy öröklődik.

2019. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
88%
Áruljátok el kérlek, milyen betegség az, hogy : "utálom a fiam barátnőjét, ezért szemét módon viselkedem vele és megkeserítem az életét "
2019. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!