Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vőlegényemet (30 éves) az...

Vőlegényemet (30 éves) az apukája napi 5-10x is hívogatja. Ez normális?

Figyelt kérdés
Felhívja, hogy megkerdezze evett-e, mit evett, mit csinál, hazaert-e... Szoval ilyen abszolut semmiért. Még ha napi egyszer csekkolna le... De mikor mar sokadjara csörög a telefonja, hajamat tudom tepni. Emellett szinte minden nap össze is futnak, szóval nem ertem, hogy ez a sok telefonalas mire jó... Ti hogy bírnátok? Mit csináljak?

2019. nov. 25. 16:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%

Igen, van akinél ez normális.

De az ország tele van büdös parasztokkal, akik szerint az a normális, hogy 18 évesen kivágják a gyereket az utcára és nem törődnek vele tovább.

2019. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
11-es, amit írsz, az is egy szélsőséges példa. Amit a Kérdező ír, az meg a másik véglet.
2019. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára, a nem törődnek vele tovább és a napi 5-10 telefon között nagy a különbség. Az én fiam is a menyasszonyával él egy ideje, én nem hívogatom, nem hogy napi többször, de naponta sem, pedig hiányzik. Általában ő ír rám whatsapp-on, hogy megkérdezze mi újság, jól vagyok-e, akkor kicsit irogatunk és ennyi, ez nem jelenti azt, hogy nem törödőm vele, de nem akarom zavarni, nem hívom és nem irogatok neki, ha nincs rá különösebb okom. Szóval nem, nem normális, a napi egy rövid beszélgetés esetleg elmenne, de 5-10 már sok, az már ellenőrzésnek tűnik.
2019. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
Sima provokatív kérdés.Mivel egy normális nő nem választ olyat,aki nem szakadt le otthonról,vagy nem szakadtak le róla.
2019. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%
Van, akinél meg a pedofília normális, ahol a 10 éves lánygyereket már férjhez adják, miután megcsonkították, de ha pl. albínó, akkor meg is eszik, hogy varázserőt kapjanak tőle... náluk ez a normális... de attól még beteges és elfogadhatatlan a társadalom többi tagjának szemében.
2019. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de szerintem ezt te is tudod. Én a helyedben nagyon meggondolnám, hogy hozzámegyek-e.
2019. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
17%

Ha ők úgy csinálták és megszokták év tizedeken keresztül, akkor az a normális.

Bár az ilyen nők mindent elkövetnek hogy össze veszítsék a család többi tagját.

Tépjed a hajad , én még adnék akkora sallart is hogy nem csak a telefon csengene hanem a füled is.

2019. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%
17-esnél és a párjánál nyilván az a kommunikáció, amit írt. Saller meg egymás hajának tépése, gondolom, kisebbségi.
2019. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%
Lehet normális! Apuka egyedül nevelte; vagy éppen megözvegyült; nem rég költözött külön; vőlegénynek betegsége van, vagy volt, ami aggasztja...
2019. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem biztos,hogy valóban erre kíváncsi,hogy "evett-e".

Lehet ez egyfajta ürügy a hívogatásra.


Így nem tudhatjuk.

De akkor sem normális,sőt fárasztó is.


Valamelyik nap olvastam itt kérdést,hogy normális-e ha egy felnőtt napi szinten beszél a szüleivel.


Szerintem nem.

Egyszerűen mindenkinek meg kellene,hogy legyen a saját élete.A napi szintű kommunikáció túlzás.

Ez általában arról szól,hogy a szülőnek nincs jobb dolga,mert vagy nyugdíjas,vagy nem kell annyi dolgot ellátnia,mint egy felnőtt embernek,akinek mondjuk 1000 más dolga van,nincs ideje unatkozni.


Az a baj,hogy sok idősebb embernek nincs semmi hobbija,nincs is miből az az igazság,így marad a locsifecsi,vagy a pletykálás.

2019. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!