Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vőlegényemet (30 éves) az...

Vőlegényemet (30 éves) az apukája napi 5-10x is hívogatja. Ez normális?

Figyelt kérdés
Felhívja, hogy megkerdezze evett-e, mit evett, mit csinál, hazaert-e... Szoval ilyen abszolut semmiért. Még ha napi egyszer csekkolna le... De mikor mar sokadjara csörög a telefonja, hajamat tudom tepni. Emellett szinte minden nap össze is futnak, szóval nem ertem, hogy ez a sok telefonalas mire jó... Ti hogy bírnátok? Mit csináljak?

2019. nov. 25. 16:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22%
Lehet hogy az apuka nem kedvel téged,ezért csinálja.Ha te azt írod hogy 10-szer hívja,az 2-3 alkalmat jelent hetente,az nem sok.A nők szeretnek túlozni ha számokról van szó.
2019. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó! Pláne, ha a farok méretéről van szó :-D
2019. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
Egy ilyen apuci kedvence nem lenne a vőlegényem, az biztosabb a halálnál. Anno egy csávónál ez iszonyat mód kiidegelt, hogy egy nap legalább 6x, hallottam, hogy "szia anyuci". Nem is lett belőle semmi komoly, bár ez nem nagy spoiler.
2019. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hányszor akarod még kiírni?

Hetente-kéthetente szapuljuk csóri apósodat, mi a fenét akarsz még?

Te nem vagy komplett, nem az após!

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2019. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

25-ös vagyok

Hol a férjed, most a vőlegényed, volt már csak a párod, a keretsztorik is változnak, az alaptéma nem.

Rohadt unalmas életed lehet!

2019. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%
Nekem volt anyósom csinálta ezt. Nem számított hogy épp szexeltünk vagy valami. Mindig fel kellett venni, mert ha nem akkor kitagadta a fiát a családból és öngyilkos akart lenni. Ez nem túlzás. Bárcsak az lenne. De tényleg így volt. És naponta ötször. De nem akart semmit csak ellenőrizni és megkérdezni hogy mizu. Még csak nem is volt egyedül mert volt párja. Az exem meg nem szállt szembe vele hiába zavarta őt is. Még most dobd ki a francba amég nem késő. Ezek az emberek nem változnak. Se a beteg elméjű szülők se a tutyi mutyi gyerekük.
2019. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%
Mi ezért váltunk el..
2019. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
19%
Vagy az apósjelölt beteg, vagy a párod.Ha neked ez furcsa szokás, az furcsa lesz később is... Komolyan utánanéznék, mert ne adj'Isten az Após 1 éven belül becsavarodik az egyedülléttől,nálatok landol és ápolhatod....vaagy a párod elvesz feleségül és kiderül,hogy ezután Te fogod hivogatni, el ne felejtsen enni, inni, pisilni....stb
2019. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanebben a helyzetben vagyok! Mintha szóról szóra én írtam volna. De nálunk még az anyós is hivogatja! A vőlegényed még nem nőtt fel érzelmileg, nem vált le az apjáról! Sajnos meg kell tanulni következetesen nemet mondani adott helyzetben. Le kell fektetni a szabályokat! ( Szeretlek apa, de örülnék neki, ha ezentúl nem hívogatnál, hanem megvárnád amíg én kereslek! Ha nem teszed ezt meg akkor én ezt és ezt fogom csinálni. Pl 1 hétig nem kereslek.) Ha megint keresi az apja ilyen-olyan üggyel, akkor tartsa be az igéretét. Aztán ha megint keresi , akkor megint egy hétig nem hívja fel stb stb. Az más ha fontos dolog. De így nagyon nem jó. Rá megy a kapcsolatotok. Nekünk ez jött be. Puszi
2019. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!