Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadható anyósnak borítékot...

Elfogadható anyósnak borítékot adni karácsonyra?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyunk férjemmel. Ennyi idő alatt sose sikerült megfelelő ajándékot adni neki. Férjem nagymamája is sokszor mondja, hogy anyósomnak nem lehet örömet okozni, már gyerekként se örült semminek, csak a hibát kereste benne. Ezt én is megtapasztaltam. Sose jó semelyik ajándék. Ha csoki, akkor miért olyan ízű, azt nem is szereti, de ha olyan fajtát veszünk, amit elvileg szeret, kiderül, hogy a másik márkától. Ha egyéb finomságokat, akkor következő látogatáskor ecseteli, hogy az miért nem volt jó. Már nem egy ajándékot kaptunk vissza, mert neki az nem jó. Tavaly költözés miatt gondoltam örülne egy képnek, még meg is jegyeztem, hogy egy grafikus képeit egyszer mutogatta, hogy tetszenek neki. Beszereztem neki egyet, gondoltam biztos örülni fog. Ez a kép pont nem tetszett neki, visszakaptuk, hogy rakjuk ki mi, mert ő nem fogja. Amúgy persze, most már megkérdezzük, hogy mit szeretne, de ezt is sorra elszúrjuk. Rossz a színe, rossz a mérete, ő nem ilyenre gondolt, másik boltban nézte ki... stb. Múltkor is csak 1 hónapig hallgattuk, hogy az edényt, amit ő kért rossz színben kapta és hogy nem tudja elérni az árust, akitől vettük, hogy kicserélje a megfelelő színűre. Férjem most néz rám, hogy segítsek kitalálni valamit, de én ebbe belefáradtam, úgyse fog megfelelni. Mondtam, hogy keressen egy borítékot, rakjon bele pénzt és nyújtsa át az anyjának, akkor vehet olyat, amilyet szeretne. De hogy az milyen már, hogy borítékot ad az anyjának és amúgy is megsértődne, hogy ennyit se foglalkoztunk vele, hogy beszerezzünk valamit. De így is mindig megsértődik, mert ha rossz az ajándék, akkor az a baj, hogy mi ennyire se ismerjük... Szóval mindenhogy rosszul jövünk ki belőle. Mi legyen? Én már ezzel nem akarok foglalkozni.
2019. dec. 17. 11:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vennék neki semmit.
2019. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy én biztosan elpoénkodtam volna az előzőeket is:)


Tetszik tudni anyuka,volt epresben is,de hát az azt olvastam jobban hízlal,puffaszt.

Anyukának vigyáznia kell az alakjára,mert olyan csinosnak tetszik lenni,tartsa meg ezt a jó szokását:D

2019. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
90%
Lofa-szt adnek az ilyennek udvozlolapon.
2019. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
Kaphat borítékot. Benne egy kis antraxot.
2019. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
95%

Én az idén jutottam el arra a szintre,hogy anyámnak ajándékkártyát adok amit levásárolhat,meg kap mellé jelképes dolgot.Pedig ő soha nem mondta hogy ez meg az nem tetszik,nem ilyen ember,de mindig rájöttem 1-2 év után,hogy mégse volt jó amit vettem,mert nem használta,és ilyen szófoszlányokból jöttem rá.Meg már kezd idősödni,sok minden nem érdekli ami régebben,nagyjából mindene megvan.

Lehet hogy személytelen,de néha ez a jobbik megoldás.

2019. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
50%
Adnék neki nagy büdös szocskát. L.ó.f.a.s.zocskát. Biztos, hogy ezzel nem kínlódnék, hamar rövidre zárnám.
2019. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt nem adnék egy ilyen rosszindulatú embernek semmit, másrészt nem mennék hozzá egy akkora mamlaszhoz, aki még el is várja tőlem, hogy én vegyek ajándékot az idióta, elviselhetetlen anyjának.
2019. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen "jelzi" hogy nem tart igenyt az ajándékaitokra..mégis akkor minek erőlködtök? Hagyjátok a fenébe.
2019. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%

Hát nekem egyszer szólná le az ajándékomat biztos isten, hogy többet nem kapna semmit...

Én is az ajándékutalványt mondom. Például ha tudod, hogy milyen kozmetikumokat használ, akkor 100%, hogy azzal nem fogsz mellé fogni.

2019. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak, szerintem de mellé fog lőni vele. Tudod miért? mert szerintem nem AKAR örülni neki. Egy edenyt a színéért stb fikáz. A csokival is melléfogtak.Ilyet az csinál és olyankor aki nem akar örülni, mert gonosz( gondolom nem hupililát kapott) Vagy tegyünk fel egy hangyaf...nyi jóindulatot :akkor ha kellemetlen neki csak nem tud értelmesen szólni hogy bocs gyerekek nekem nyűg az ajandek ne vegyetek. De nem hiszem hogy az utóbbiról van szó. Az ajandékutalvanynak sem örülne legogadom ezt mondana:jaj most ez a bolt, marka stb már nem tetszik... De ne legyen igazam
2019. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!