Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst egyedül hagyni szentest...

Anyóst egyedül hagyni szentestére?

Figyelt kérdés

Anyósom egyedül él. Nem felhőtlen a viszonyunk, de a szentestét évek óta nálunk tölti hogy ne legyen egyedül.

Az idén viszont úgy alakult, hogy 24-én megyünk az én szüleimhez, mert anyukám 25-26 is dolgozik.

Anyósom nem jön el a szüleimhez, nem csípik egymást.

De így meg már most áll a bál, hogy egyedül hagyjuk.

Ötlet?



2019. dec. 22. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nincs testvére anyósnak? Azért nehogy már (főleg, ha a viszony sem valami fényes) még minden esetben Te és párod alkalmazkodjatok.
2019. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
És? Mi baja lesz? Majd találkoztok vele 25-én vagy 26-án. Én is voltam már egyedül, és túléltem :)
2019. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem a ti hibátok h egyedül van

Àll a bàl???

Fogadja el h neked is van családod.És a fiànak is van anyòsa.

Nem értem sosem ezeket a balhékat.

Tiszteletben kellene tartania h nem szòlhat minden ròla

Én nem engednék a hisztijének

Menjetek idén a te anyukádhoz.pont!

2019. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baja nem lesz, hogy egyedül van, felnőtt ember, kibírja. Találhatna magának ő is társaságot. Eddig mindig rá voltatok tekintettel, most meg egyszer nem. Ne üljetek fel az érzelmi zsarolásnak, nem a ti feladatotok őt szórakoztatni.
2019. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez sok szülőre jellemző, egyre többre. A gyerektől (a felnőtt gyerektől) várják, hogy szórakoztassa őket, hogy mindig ott legyen nekik. De már olyan mértékben, hogy nem hagyják, hogy a felnőtt gyerek a saját életét élje.

Anyós egy felnőtt ember. Nem igaz, hogy nem bír ki egy napot egyedül? Gondolom, nem arról van szó, hogy egész ünnepek alatt rá sem néztem, csak pont 24-én nem. Ez szerintem inkább ilyen hatalmi harc a részéről. Szervezzen magának programot, ha nem akar egyedül lenni.

2019. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
És ki nem szeretné hogy anyós egyedül maradjon? Ő vagy a párod?
2019. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

A párod mit mond?

Ő tudná megoldani a helyzetet, nem te, és pláne nem random idegenek a neten, akik azt mondják, hogy nagy ívben szarni kell az anyós fejére.

2019. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Sajnos testvére nincs már, és gyereke is csak a férjem.

Az anyukája él még, de hozzá nem akar menni.

A férjemet annyira nem zavarná, de anyósom folyamatosan mondja neki, hogy felborítjuk az évek óta működő rendszert, és milyen rossz lesz neki egyedül. És persze megértem, hogy a férjem is elgondolkodik rajta, hisz mégiscsak az anyukája.

Nem, nem akarunk tojni a fejére, 25-én jöhetne, vagy mi mennénk hozzá, ahogy neki jobb, de a szentestén elakadt.

2019. dec. 22. 22:15
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
És ha mindenki felnőtt lenne és 24-én menne ő is a szüleidhez?
2019. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, felborítjátok az évek óta működő rendszert. És akkor mi van? Igen, rossz lesz neki egyedül. Bár ez egyáltalán nem biztos, valószínűleg el fogja tölteni az időt pont, mint máskor. És akkor mi van? Mi az alternatíva? Hogy te ne találkozz az ünnepek alatt az anyukáddal egyszer se, csak mert anyóspajti játssza az óvodást? Áldozza be magát mindenki az ő kedvéért?
2019. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!