Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst egyedül hagyni szentest...

Anyóst egyedül hagyni szentestére?

Figyelt kérdés

Anyósom egyedül él. Nem felhőtlen a viszonyunk, de a szentestét évek óta nálunk tölti hogy ne legyen egyedül.

Az idén viszont úgy alakult, hogy 24-én megyünk az én szüleimhez, mert anyukám 25-26 is dolgozik.

Anyósom nem jön el a szüleimhez, nem csípik egymást.

De így meg már most áll a bál, hogy egyedül hagyjuk.

Ötlet?



2019. dec. 22. 21:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha neki nincs kedve az anyukájával lenni, szerintem nem túl korrekt, h nektek megmondja hol legyetek.
2019. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Anyósod nagylány, meg fog birkózni a helyzettel, főleg, hogy a többi napot ezek szerint egyébként is egyedül tölti.
2019. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Szoval nektek most másképp alakultak a csaladi dolgaitok, es flexibilitásra volt szükség.

Anyósod mehetne velezek a szuleidhez, vagy lehet ne az ő saját anyjával , de nem akar.

Nekem az az otletem, hogy ha a kisujjadat nyujtod, de neki rögtön az egesz karod kell, hagyd duzzogni.

A saját döntése egyedul tolteni a szentestét, ha nem akarna egyedül lenni, több opció kozul is választhatna.

Így en hagynám otthon, ha így áll hozzánk.

2019. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
De bírom az ilyen rohadt önző nagyszülőket. Nem megy a saját anyjához, a tiedhez sem. Ez se normális. Gondolom az ő életében csak a fia létezik. Az meg külön szemtelenség, hogy eddig minden szenteste napján ott volt. Egyáltalan miért kell pont akkor sokáig ott maradnia? Miközben nektek kettesben kellene lennetek, pláne este(általában ugye ez a szokás). Anyukám is volt egyedül többször szenteste. Nem halt bele.
2019. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Szarjátok le. És akkor mi van, ha az évek óta működő rendszert (ami leginkább neki kedvez) felborítjátok? Belehal?

Ráadásul, ott a többi opció, hogy mehet a saját anyjához (vagy fordítva), vagy a te szüleidhez, de neki semmi se jó. Az miért nem fáj neki, hogy ha 24én vele vagytok, akkor a te anyukádat nem tudjatok meglátogatni, mert dolgozik? Önző dög az anyós.

2019. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Hát van ez így. Mi anyukámmal ma karácsonyoztunk. Egyke gyerek vagyok, már 2 éve egyedül élek, és 24-25-26 is dolgozok, mindhárom nap déltől este 11-ig, így idén kimarad minden karácsonyi hagyomány.
2019. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

Nekem anyukám van minden szenteste egyedul, miota ferjhez mentem. Nagy erzelmi zsarolo, de ezt meg egyszer se tette szova. Nalunk a 24 a legszukebb csalade, ami jelen esetben en es a ferjem. Szerintem ezt egy felnott ember megerti. 25-en, vagy 26-an mindig finom ebeddel varom.

Az anyosod is tul fogja elni, remek musorok mennek egesznap, kosse le magat.

2019. dec. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Maradjon egyedül. Aztan legalabb lesz egy nyugodt esteje, akor eltöprenghet azon, hogy miert olyan szar mindenkivel a kapcsolata, hogy nem akar/tud menni hozzajuk.
2019. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Én leszrnám, a saját programomat nem borítanám egy nagyra nőtt, önző kislány miatt. Anyósod ilyen.
2019. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%
Én anyósom is évek óta egyedül karácsonyozik. Anyukám is. Hiába hívja bármelyiket bármelyik gyereke, nem mennek el. Pedig anyósomnak 5, anyukámnak 2 van. Lenne hely akárhol. De nekik a szenteste sérthetetlen. Ők úgy tartják, az a családé. Szerencsés helyzetben vannak, mindkettő ugyanabba a faluba lakik és a gyerekeik is. Éjféli mise előtt mindkettőhöz elmegyünk és a többi gyerek is egy kicsit ünnepelni és beszélgetni. Nem erőlteti senki, hogy menjenek el valakihez. Elején kijelentették, hogy a karácsony otthon van, és nem máshol.
2019. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!