Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 2019 karácsonyi vicces/rémes...

2019 karácsonyi vicces/rémes anyós (saját anya is) történetek?

Figyelt kérdés
Sokan írtatok ősz óta, hogy gáz lesz anyóssal a karácsony, nem akartok menni, ne jöjjön stb. Mi lett a vége?
2019. dec. 24. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Milyen vege? 24e 14:10 van, meg van 2,5 nap a 3bol :D
2019. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Vége? Még csak mostanság kezdődik az egész.
2019. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Szia. Én annyit tudtam kiharcolni, hogy ma nem megyünk sehova és nem jön senki, hármasban töltjük a napot ( férjem lányunk és én)

Holnap az én szüleimhez megyünk, csütörtökön jönnek a férjem szülei. Nálunk még pici a lányunk, két éves, mivel én nem járok anyóshoz, így férjem szokta vinni, de most azért mondtam, hogy jöjjenek ők, mert kíváncsi vagyok, hogy hogyan viselkednek vele. Nálam vannak bizonyos szabványok, másképp nevelem a lányomat, mint anno anyósom korában divat volt, így szeretném követni anyós. Természetesen anyósnak ez nem tetszett de nem érdekel :) az elmúlt években rengeteget tűrtem el tőle, de ezt most befejeztem, és ideje volt kiállnom magamért és az elveimért, mielőtt még több évem elmegy arra, hogy rettegjek anyóstól...

2019. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

A legdurvabb hogy en is kiharcoltam h ma este kettesben legyunk. :D nem kellett sokat harcolni!! Ez elony. Aztan a tobbi nap mi megyunk ide oda,hozzank nem nagyon. Kb 15x kerdeztek paromat hogy ugye ekkor meg akkor megyunk es miert nem..de a 15.alkalom utan mindenki megertette hoooogy nem,es hogy mikor megyunk. :))))))

N

2019. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ohh én pár éve mondtam h szenteste kiscsalad, utána megyunk.. De még ez is bűn. Mondtam ha hiszti van, akkor nem is megyünk. Most a gyerek beteg. Hála az égnek nem vészes.. De így maradtunk végig itthon. Ciki vagy nem ciki, legszebb karácsonyunk. Nálam az is opció hogy jöjjenek hozzánk... Aaaa az neeem jó.. 🙄
2019. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kellemes hangulatot adhat a karacsonynak, mikor vmit mar ugy kezdetek, hogy „ kiharcoltatok, hogy....“.... 😅
2019. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kiharcolás nagyon durva
2019. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Tegnap átmentünk anyósékhoz kajálni. Meg volt beszélve az időpont. Mikor beléptünk akkor kezdtek el sütni. Nekünk kellett párom tesójáéknak az ajándékokat becsomagolni, mert ha már ott vagyunk, ezva minimum ugye? Azt amit ök adnak át. 2 órát vártunk a kajára. Haza érve éreztem magamon azt a büdös sült olajszagot. Az összes ruhám a szennyesbe került. Az új kabátom is büdös volt!! Azzal nem tudok most mit kezdeni. Alapból nem akartam menni, de a párom igen.
2019. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Tegnap át jöttek a szüleim és a nagymamàm, anyuéknàl is mindig le kell venni a cipőt, én is úgy szeretem, ha a teraszon leveszik, ott tartjuk a cipőket, de nagymamám bejött, rá is szóltam, hogy nálunk nem így szokás, ő meg megsértődött, és azt mondta, hogy férjen bele az időnkbe, hogy a vendég után néha kicsit takarítani kell, én ezen kicsit megsértődtem de elengedtem meg anyukám is rá szólt, hogy vegye le.

Ajàndékozásnál anyukám össze veszett a nagymamàmmal, hogy ugyanazt vették a lányunknak, és nem beszélték meg előre, aztán a feleségemre is megsértődtek mert mi meg csak olyan ruhákat kaptunk, amik méretben nem jók, meg amúgy sem a stílusunk, és meg próbálta elkérni a blokkokat, hogy vissza vihesse, vagy kicserélhesse, de nem kapta meg. Édességből is csak olyanokat kaptunk, amiket nem is szeretünk. (Mi inkább előre váltott vásárlási utalványokat szoktunk mindig adni, és azt arra költik, amire akarják, nincs ilyen probléma.)

Kellemes ünnepeket kívánok!

28/F

2019. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kéz ment tőlem! A kiharcolás érdekes és lehet durván hangzik, de ugye ott a másik oldal, amikor az öregek már októberben hangoztatják, hogy "és akkor itt lesztek szenteste mert úgy illik", akkor ott tényleg harcolni kell.
2019. dec. 26. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!