Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 2019 karácsonyi vicces/rémes...

2019 karácsonyi vicces/rémes anyós (saját anya is) történetek?

Figyelt kérdés
Sokan írtatok ősz óta, hogy gáz lesz anyóssal a karácsony, nem akartok menni, ne jöjjön stb. Mi lett a vége?
2019. dec. 24. 14:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nálunk én vagyok a szelíd naí és a férjem határozott, de ha kihozzák belőle, egyenesen bunkó. Mi egész ünnepkor csak az én családomhoz mentünk együtt gyerekestől, ő oldalára csak szilveszter előtt fogunk.

Ezzel leckézteti a karácsonyi követelőzésüket.

2019. dec. 26. 15:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Ő csak após felesége. Nem szeretek náluk karácsonyozni, mert neki soha semmi sem elég jó. Utálja a párom, a sógornőm és párját, a szüleimet és rokonaimat, de leginkább engem. Nem lett végül náluk Karácsony, mert állítólag meg sértődött rám, azért vicces mert nyár óta nem is találkoztunk, ő viszont sértegette az anyám, pedig nem is ismeri és beszól neki az utcán.😔 Elmondta mindenkinek, hogy miattam marad el a karácsony és nem lesz ajándékozás. Mi csináltattunk fotókönyvet az apósomnak az unokákról, azt át adtuk neki. Látnotok kellett volna a fejét. Közölte apósommal, hogy adja vissza nekünk, mert őt ez nem érdekli. Apósom meg letojta a fejét és örömmel nézegette a könyvet.😄 A többi helyen vidámság volt, anyósommal, sógornőmmel jól kijövök. A szüleimnél is jó hangulat várt. Jó volt, csak hamar véget ért.
2019. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nálunk anyós akkora színjátékot adott be nekünk dec26-án,hogy Oscar díjat érdemelne.Eljátszotta a hatyú halálát.

Elrontotta a karácsonyunkat.

Párom és én a nagyannyához mentünk ahol otvolt az annya és annak férje(nem a párom apja) a közös lányuk a párom keresztannya,nagybácsi és annak felesége meg a kislányuk és a mama.

Mindketten dolgoztunk ünnepek alatt is így tudtuk megoldani,hogy ne keljen ezer felé menni.Érkezés után anyós nem is köszöntött nekünk az ünnepi asztalhoz sem ült le enni.Ajándékozáskor már tul voltunk anyós férjének egy csípős beszólásán már akkor is feláltam,hogy hazamegyek de a többiekre néztem.Hozzám odasem jöttek Boldog Karácsonyt kívánni a páromnak is csak az anyós férje kívánt anyós nem.Ekkor feláltam és kimentem a konyhába párom nagybáttyának feleségéhez aki úgyszintén nincs jóban anyósommal de még a mamával sem aki az ő anyósa.(Mamát imádom és ő is engem)

Én ajándékozáskor be sem mentem..egyszerűen nem birtam mert már feszült voltam anyós miatt.

Engem megneveltek tudom,hogy illik viselkedni társaságban.Anyós megbűzlögette az ajándékát természetesen.Utána eljátszotta,hogy nagyon rosszul van de még a saját annya sem hitt neki.

Jelenleg is ugy vagyunk,hogy sehogy.Szilveszterkor sem irtunk egymásnak.

Engem hibáztatnak amiért a párom kiosztotta az annyát 1-2héttel karácsony előtt.Pedig nemis tudtam róla,hogy mitörtént csak utólag.Nem en küldtem rá az annyára.Sokáig próbáltam jó lenni de belefáradtam és lezártan a kapcsolatunkat.Már megsem akarom beszélni velük.Utoljára mikor vendégeskedtünk náluk bűzlögette az ajándékot amit a 12-éves lánya szülinapjára vittünk utána egy beszélgetés kapcsán meghazuttolt és szájára vette az anyámat,nem cirkuszoltam,normális hangnemben kikértem magamnak,nem fakadtam ki csak akkor mikor már lent ültünk az autóban párommal együtt mert nem akartunk a kislányuk előtt vitázni,miután párommal hazaértünk ő azt mondta mindjart jön.Elment az anyához és négyszemközt megadagolta.

Mikor hazajött akkor tudtam meg mi történt mégis én vagyok a szemükben a rossz.

Ez történt velünk az ünnepek alatt.

2020. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mit jelent az a szó, hogy bűzlögette???
2020. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es azt jelenti,hogy nem tetszett neki fent akadt rajta.
2020. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
köszi!! az ország melyik részén használják ezt a kifejezést? régóta használatos?
2020. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magyarországi.Nálunk régóta használják.
2020. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erdély?
2020. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!