Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyósom...

Mit csináljak ha az anyósom itt van egész nap és felfal mindent?

Figyelt kérdés
Átjön mert unatkozik, de közben meg "főzni meg nincs ideje", itt van egész nap és mindent megeszik. Van amikor hogy éthordót és abba is pakol, mert "hátha éjjel újból éhes lesz". Karácsonyra egy sütőtálat kaptunk tőle és hozzátette hogy abban lehet finoman megsütni a húst, ő úgy szereti. Ma is arra értem haza, hogy valakinek a nagy valaga lógott ki a szekrényből, onnan falta a sütiket.
2019. dec. 25. 15:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk én már a múltkor sem értettem, ahogy most sem, hogy hogy lehetett eljutni az ételhordós kajahordásig, meg hogy szóvá teszi, hogy elborsoztad a borsólevest.

(Amúgy miért teszel a borsó levesbe borsot?)

Szerintem te valamit elhallgatsz, mert ilyen nincs!

Szedsz valami lóvét az öregektől a kajáért, de közben meg sajnálod tőlük, mert utálod az anyóst!

Én speciel már láttam ilyet!

2019. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Rég le kellett volna állítanod... Beszari vagy te is meg a férjed is.
2019. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%
#21 Mi is teszünk a borsólevesbe borsot, bár inkább mindenki a tányérjában, ízlés szerint, de néha főzés közben is.
2019. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

"(Amúgy miért teszel a borsó levesbe borsot?)"


Nem te vagy véletlenül az anyósom?

2019. dec. 27. 07:53
 25/25 anonim ***** válasza:
86%

#24

:D:D:D Nem!:D:D:D

Én főzök magunkra!:)

2019. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!