Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kellett volna erre...

Hogyan kellett volna erre reagálnom?

Figyelt kérdés

Ma jött anyós,nem ebédre csak hogy ne legyen egyedül. Én egész héten takarítottam, 3 féle sütit sütöttem mindezt egy 1 éves mellett, egyedül.

Készítettem forralt bort, vettem üdítőt.

Délben felhívta férjemet, hogy van e sör. Mondta hogy nincs csak 1 dobozzal.

Erre bevágódik egy rakás sörrel és bevágja hogy: "Vendégségbe jöttök enni, inni hozzatok".

Nekem nagyon rosszul esett és le is törte a kedvemet egész napra...


2019. dec. 25. 23:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Akkor jól bírod. Nekem már a puszta jelenléte rosszul esett volna.
2019. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
De most ha ő ment hozzátok, ti minek vigyetek inni? Nem értem...
2019. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

#2 szerintem többes szám második személyben beszélt magáról/magukról, tehát saját magára értette, hogy ő vendégségbe ment, de enni, inni hoznia kellett.

Kérdező nekem se esett volna jól, sőt. Nagyon bunkó megszólalás.

2019. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Én sem értem.

Amúgy már azt sem, hogy mit takarítottál te egy egész hétig??? Hány száz m2-es a lakásotok?

És a takarításnak mi köze az anyóshoz?

2019. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe se jut télen, ráadásul karácsonyi ebédhez sörrel készülni. Gondolom másként nem tudott már beléd kötni.

Hány sörre volt szüksége egyébként? Nem alkesz némileg?

2019. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a kijelentést úgy értette, mintha a család részéről egy elvárás lett volna felé, hogy kaját/piát vinni kell. Képzeljétek úgy, mintha idézte volna a kérdezőt (gúny), csak ilyen nyilván nem hangzott el. Ezzel arra célzott, hogy nem volt otthon sör és neki kellett vennie.
2019. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Anyósod egy tapló állat. Nem kéne beengedni, mert neked komoly kellemetlenséget okoz. Hanyagoljátok a kapcsolatot, nem baj, ha megsértődik. Sőt, az a jó.
2019. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem ertettem a sztorit...🤔
2019. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen arról van szó amit a 2-es és 6-os írt.

Azt takarítottam egész héten hogy van 2 szoba, nappali, fürdőszoba, konyha előszoba. Mire egy helységgel kész lettem addigra a gyerek szétpakolt/szétmorzalt valamit a másikban.

2019. dec. 26. 03:21
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Alkesz az anyós? Ha hozzám jön ismerős vendégségbe akkor betárazok a kedvenc italából, de ha 1 sörrel nem bírt ki egy napot akkor gondjai vannak. Annyit hozok fel a nénike vèdelmèben, hogy a férjed azèrt szólhatott volna hogy vegyetek sört, ha ennyire nem bír megmaradni...

Èn biztosan visszaszóltam volna, hogy "cipekedjenek csak a szamarak", de tettem volna róla hogy ez az utolsó karàcsonya legyen nàlunk. Mennyit ivott meg ez a "szentlèlek" a rekeszből amit hozott? Mert ha csak kettőt akkor a maradékot lehet előtte lóbàlni, hogy milyen "jó" befektetés volt. Voltak màs vendègek?

2019. dec. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!