Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kellett volna reagálnom?

Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap szinte talpon voltam, az egyik szomszédos városban volt elintéznivalóm, így mire hazaértem, nagyon fájtak már a lábaim és hihetetlenül álmos voltam, mert az éjjel sem aludtam valami nagyon jól. Estefelé írt az unokatesóm, hogy nem akarok-e átmenni hozzá, de mondtam, hogy esélytelen, nagyon fáradt vagyok. Erre elkezdi, hogy ő is fáradt, meg nem igaz, hogy nem vagyok képes átmenni. A fejemhez vágta azt is, hogy mindig amikor ő akar menni valahová, akkor senki nem rá. Azonban ez nem igaz. Mondtam is neki, hogy bocs, hogy egyszer fáradt vagyok.


Aztán elkezdi, hogy ő eltervezte, hogy nem fog bent ülni, meg hogy minden nap mozogni kéne, de mindenki cseszik rá kimenni. Itt aztán kicsit már felhúztam magam, mert nem igaz, hogy nem lehet megérteni azt, ha valaki fáradt. Mindig mindennek úgy kell történnie, ahogy ő azt eltervezte.

Kicsit már elegem van ebből.


2017. júl. 7. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Jól reagáltál. Ha én annyira menni akarok, megyek egyedül. Ennyiből te is mondhatnád, hogy miért nem akkor hív, mikor neked is jó?

Unokatesód gyerekes.

2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagyon az még, pedig már lassan 19 éves lesz.
2017. júl. 7. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
19 évesen igy hisztizik? Hát én nem szívesen mutatkoznék vele...
2017. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező neked ezt ide ki kellett írni? Ennyire nem tudsz magadban lerendezni egy ilyen apróságot? Hány éves vagy? 5 és 10 között?

Itt mindenki ilyen hülye, hogy ilyenekre használja a gyk-t? Szemetesládának?

2017. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 4-es itt mindenki hülye rajtad kívül ugyebár.
2017. júl. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!